2018 m. pasiruošimas žiemai

Sodinimas, genėjimas, tręšimas, įrankiai.

Moderatorius: DaliaRaimonda

Vartotojo avataras
Ignas
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 12 Rgs 2010 22:58
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: 2018 m. pasiruošimas žiemai

Standartinė Ignas » 25 Lap 2018 20:31

Mano dalis rožių jau uždengta, tik pritrūkau agrodangos (xixi)
O agrodangą tvirtinti labai gerai su smeigėm naudojamoms pastatų šiltinimui, puikiai prilaiko dangą ir tuo pačiu galima naudoti daug kartų. Jų ilgis būna įvairus (ir kaina nuo ilgio priklauso), pas mane apie 30 cm ilgio, o plati galva puikiai prilaiko ir prispaudžia dangą.
Prikabinti failai
3146.jpg
ki-n-smeige-kaistis-apsiltinimui.jpg
Mano galerija
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: 2018 m. pasiruošimas žiemai

Standartinė Esmiralda » 29 Lap 2018 13:01

Ignai, tikrai puiki mintis šios smeigės (like)
Prie mano kaimiško eksterjero tinka ir akmenys (xixi) Naudojam ir akmenis, ir metalines smeiges, kurias pernai atsisiuntėm iš Lenkijos. Senovinių šiemet taip šiltai nebedengsiu kaip pernai, tai dangų irgi turėsiu pakankamai. Didesnė problema - laiko trūkumas. Pernai visoms rožėms sutvarkyti reikėjo 8 dienų. Šiemet su vyro pagalba per 3 dienas uždengėm daugiau nei pusę rožių. Tikiuosi šį savaitgalį baigsim darbus.
Visdėlto kokia ramybė apima kai rožės saugiai laukia naujojo sezono po dangomis :$
Ir kaip smagu jas ruošti žiemai su viltimis pamatyti naująjį žydėjimą kitą vasarą. Tada supranti, kokią svarbią vietą jos užima mano gyvenime, kiek daug džiaugsmo suteikia (flower) (flower) (flower)

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: 2018 m. pasiruošimas žiemai

Standartinė Esmiralda » 09 Gru 2018 20:45

Sveiki, noriu pasiteirauti kaip šiemet dengiate senovines rožes?
Praeitą žiemą šiltai apklotos menkai vasarą žydėjo. Ką su jomis darote šiemet?
Mano modernios visos po dangom, o senovinės vieną kartą žydinčios dar visos tebestovi stačios. Kai turėsiu laiko - guldysiu. Gal apdengti kaip visada ir nesukti galvos? Vistiek ramiau kai apdengtos, nei plikutės paliktos.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: 2018 m. pasiruošimas žiemai

Standartinė LoretaA » 10 Gru 2018 08:47

Uždengiau beveik visas (ir senovines, ir kitas) ir nebesuku galvos. Kelios liko nedengtos, nes įšalo žemė ir negalėjau rožių prilenkti prie žemės. Sekmadienį prilenkiau, kitą savaitgalį pridengsiu. Bet tokių labai mažai 8 ar 10. Tik šiemet praktiškai negalėjau padaryti atramų, nes stora viela nelindo į žemę dėl sausros - 20 cm įlenda ir atsimuša kaip į akmenį. Taigi uždengtos praktiškai ant šakų, tik tvoros tinklą kaip visada dėjau, kad ne taip spygliai kabintųsi. Pavasarį matysiu rezultatus. 12,5 C šaltis jokių padarinių nespėtoms uždengti rožėms nepaliko.

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: 2018 m. pasiruošimas žiemai

Standartinė Esmiralda » 10 Gru 2018 09:13

Džiaugiuosi, Loreta, kad Tavo pasiruošimas žiemai beveik baigtas (like)
Tikiuosi pamatysim Tave šį savaitgalį Vilniuj :$

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: 2018 m. pasiruošimas žiemai

Standartinė Gema » 14 Gru 2018 17:57

Esmiralda rašė:Sveiki, noriu pasiteirauti kaip šiemet dengiate senovines rožes?
Praeitą žiemą šiltai apklotos menkai vasarą žydėjo. Ką su jomis darote šiemet?
Mano modernios visos po dangom, o senovinės vieną kartą žydinčios dar visos tebestovi stačios. Kai turėsiu laiko - guldysiu. Gal apdengti kaip visada ir nesukti galvos? Vistiek ramiau kai apdengtos, nei plikutės paliktos.
Tai vis tik galutinai nusprendėte, kad menkai žydėjo dėl per šilto apklojimo? Gal pramečiavo? Šiemet visas uždengiau labai šiltai, matysim, kaip žydės. Mano kelionė lyg ir nusikėlė iki kovo pradžios, tad prieš iškeliaudama dar ir nusidengti spėsiu, o paskui ketinu į žydėjimą atvažiuoti, pasidžiaugti, pafotografuoti. Toks planas, kaip bus, matysim :)

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: 2018 m. pasiruošimas žiemai

Standartinė Virginija » 17 Gru 2018 14:16

Gema, smagu, kad Jūsų rožės liko savo vietose :) .

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: 2018 m. pasiruošimas žiemai

Standartinė Rūta » 17 Gru 2018 14:52

Na nežinau, ar kuo čia dėtas šiltas apklojimas, bet mūsiškės senovinės irgi beveik nežydėjo. Šiemet apklotos panašiai šiltai. Matysim rezultatus – galėsim palyginti su Esmiralda :)
Mūsiškės jau nuo gruodžio pradžios po patalais. Džiaugiuosi, kad ir kitos rožininkės gali ramiai žiemoti :)

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: 2018 m. pasiruošimas žiemai

Standartinė Virginija » 17 Gru 2018 17:25

Kai kurios senovinės nežydėjo ir pas mane, o kai kurios, kurių, galima sakyti, per dešimtmetį nemačiau gausiau žydint, praeitą vasarą nustebino.

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: 2018 m. pasiruošimas žiemai

Standartinė Esmiralda » 18 Gru 2018 06:08

Su maniškėm nepavyks palyginti (xixi) Sekmadienį prilenkėm ir uždengėm visas visas likusias (dance) Dabar jau visos po dangom ir storu sniego sluoksniu :$ Liko apsirišti tik šilauoges, jaunus medelius ir krūmelius bei spygliuočius, labiau nuo svečių iš miško nei nuo šalčio.

Skelbti atsakymą

Grįžti į