Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Sodinimas, genėjimas, tręšimas, įrankiai.

Moderatorius: DaliaRaimonda

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Esmiralda » 30 Kov 2016 16:06

Užtat ir džiaugiamės, kad vienkiemyje galime kas nereikalinga sudeginti.

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Platelių rožė » 31 Kov 2016 10:40

Sveikos merginos, šiemet įsigijom pora tokių sodo krepšių. http://www.spalvinga.lt/lankstus-sodo-k ... 54361.html" onclick="window.open(this.href);return false; Labai patogus reikalas :) Dedam žoles, sodo lapus, nugenėtas šakas, taip pat jame susimaišau žemę daigams. Gana talpus, lengvas ir labai smagus nešti.

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Rūta » 31 Kov 2016 11:37

Tokie krepšiai tikrai sode pravestų!
O aš iš „Staliaus įrankių“ užsisakiau dar vieną japonišką sekatorių ir didelį dirvožemio peilį – nepasidalinam :) Reikia ruoštis sezonui :)

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Platelių rožė » 31 Kov 2016 11:48

Mes taip pat nusiaubėm staliaus įrankius (xixi) Nusipirkom mažesnį sekatorių, dirvožemio peilį ir pjautuvėlį medine rankena. Pjautuvėlis labai pravertė sudžiūvusiems miskantams pjauti.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė LoretaA » 31 Kov 2016 11:54

Platelių rožė rašė:Sveikos merginos, šiemet įsigijom pora tokių sodo krepšių. http://www.spalvinga.lt/lankstus-sodo-k ... 54361.html" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; Labai patogus reikalas :) Dedam žoles, sodo lapus, nugenėtas šakas, taip pat jame susimaišau žemę daigams. Gana talpus, lengvas ir labai smagus nešti.
Dėkui už nuorodą - iškart porą užsisakiau (dance) . Labai ieškojau tokio krepšio malkoms nešti, bet visi labai jau brangūs būdavo. Šitas kaip tik :)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Rūta » 31 Kov 2016 11:57

Platelių rožė rašė:Mes taip pat nusiaubėm staliaus įrankius (xixi) Nusipirkom mažesnį sekatorių, dirvožemio peilį ir pjautuvėlį medine rankena. Pjautuvėlis labai pravertė sudžiūvusiems miskantams pjauti.
Aha, įsisuko rožininkai į staliaus įrankius :D Pjautuvėlis – gera mintis! O aš pirkau vidurinį sekatorių, nes jis labai geras, dar turim mažesnį, bet kai mes abi su Linute genim, tai abiem reikia patikimų įrankių, o mažasis sekatorius kartais būna per „slabnas“. O dirvožemio peilis (tas didžiausias) tai tiesiog nepamainomas pagalbininkas. Mažesnį – su žalia rankena – jau sulaužėm po ilgų naudojimo metų...

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Regina » 31 Kov 2016 12:10

Platelių rože, kokio ilgio pjautuvėlio ašmenys?

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Platelių rožė » 31 Kov 2016 12:16

Loreta,iš šio puslapio perkant ilgokai siuntimas trunka, paskutinį kartą užtruko beveik pora savaičių, nes kažkurios prekės neturėjo. Laukė kol gaus.
Staliaus įrankiai tikrai labai geri ir pjūkliukas kumštinis labai patogus ir sekatoriai geri . Mes vidutinį pirkom prieš keletą metų, vis dar favoritas , o kitais metais bandysim didžiausią įsigyt :) Peilio dar nespėjom išbandyti.
Paskutinį kartą redagavo Platelių rožė 31 Kov 2016 12:18, redaguota 2 kartą(us).

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Platelių rožė » 31 Kov 2016 12:18

Pridėjus liniuotę ašmenys 17cm , kotas 22cm.

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Rūta » 31 Kov 2016 12:21

Aš pernai norėjau įsigyti didžiausią japonišką sekatorių (mat jau neturėjo vidurinio, o genėjimas buvo ant nosies), bet pardavėjas atkalbėjo, sakė, kad jis skirtas tikrai didelei rankai, kitaip bus nelabai patogu. O kadangi mūsų mažos rankutės, tai ir nepirkom. Užtat šiemet, regis, būsiu nesuvėlavus su sekatorium.
Daug visokio gėrio turi tie staliaus įrankiai, ir į japonišką genėjimo pjūkliuką akį smailinu, bet ne viskas iš karto :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė LoretaA » 31 Kov 2016 12:29

Pjūkliukas tikrai nuostabus. Pamenu, kai pirmą kartą ėjau genėti obels išėmiau iš fuliaro, iki priėjau obelį, žiūriu, ranka kruvina :D Net nesupratau kaip sugebėjo įsipjauti. Dabar jau taip neatsitinka, nes nešiojos futliare ir išsitraukiu prie genimo objekto.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Regina » 31 Kov 2016 12:33

Ačiū, Platelių rože. Išbandėt ant miskanto - ir kaip? Aišku, pjauna puikiai, o dantukai neužsikemša, paskui nereikia ilgai ir nuobodžiai krapštyti? Man mirtinai reikalingas pjautuvas sausom ir žaliom žolėm pjauti. Kol kas tinkamo neradau.

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Platelių rožė » 31 Kov 2016 12:48

Tai , kad nelabai yra kaip užsikimšti , labai smulkūs dantukai :) Man nupjovė net drambliažolę , kurią anksčiau su didžiuoju sekatorium kirpdavau. Visus plonesnius žolinius ( soruoles, mėlitus) taip pat labai gerai pjauna. Mėlitų gal nereikėjo kirpti , nes jie pusiau visžaliai, bet įsismaginus nurėžiau ir juos :)

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Nijola » 31 Kov 2016 12:51

Aš turiu iš šių peilių žalią už 14 eu labai patinka aš be jo sode kaip be rankų, viskam tinka ravėjimui, sodinimui dalinimui kero, dabar pavasarį sudžiūvusius daugiamečius nupjauti, man labai patinka
http://www.staliausirankiai.lt/index.ph ... -hori-hori" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Regina » 31 Kov 2016 13:04

Ir aš tokį turiu jau keletą metų. Dantukai beveik visai nudilo, jau reikėtų kito. Dabar galvoju, kuris geresnis, patogesnis - šitas ar didesnis :? Gal kas turi abu ir gali palyginti?

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Nijola » 31 Kov 2016 13:07

ne turiu tik ta mažiausią, dar šiam sezonui pakaks :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė LoretaA » 31 Kov 2016 13:09

Man didesnis (iš tikro tai ganėtinai didelis), nes mažesnį labai greitai sulaužiau ir pasijutau kaip be rankų. Tą pačią dieną skambinau į "Staliaus įrankius" ir jie man pasiūlė dydijį. Mažesnis gal būt buvo aštresnis, nes palyginus neilgai gyveno - gal kokią 1,5 metų, o didysis jau daug metų tarnauja, tai gerokai sutrumpėjo ir atšipo, bet be jo neinu į sodą. Tvirtas net labai, nes kartais vos ne visu svoriu užgulu - vis dar laiko :) .

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė LoretaA » 31 Kov 2016 13:19

Platelių rožė rašė:Loreta,iš šio puslapio perkant ilgokai siuntimas trunka, paskutinį kartą užtruko beveik pora savaičių, nes kažkurios prekės neturėjo. Laukė kol gaus.
Suprantama, jeigu neturėjo prekės tuomet ir užtruko. Šiemet siunčiau, kad man sutvarkytų įrankius. Mažojo sekatoriaus buvo lūžusi spyruoklė, taip pat nei karto negalasti. Įrankiai suvaikščiojo per savaitę ir pirmyn, ir atgal. Nepasirodė ilgai, nes tuo užsiėmiau žiemos pradžioje :)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Regina » 31 Kov 2016 13:20

Griebsim didelį :)

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Platelių rožė » 31 Kov 2016 13:25

O kam siuntėt galąsti? Dabar dar nereikia, bet ateitį gal pasinaudočiau nuoroda.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė LoretaA » 31 Kov 2016 13:31

"Staliaus įrankiams" ir siunčiau. Jų puslapyje parašyta, kad galanda įrankius. Mano nuo pirkimo buvo negalasti - net neįsivaizduoju kiek metų. Ir ne vieną kitą rožę genėjo, bet nei ašmenys apsilaužė, nei ką, tiesiog kažkiek atšipo. Labai gražiai sutvarkė, rūdis net nuėmė, ištepė - aš labai patenkinta :)
O žinot ko aš dabar noriu ;) Japoniškų žalių batų :D Nejuokauju, tikrai labai noriu (yes) . Vaikščiočiau sau po sodą kaip katinas - taip įsivaizduoju (angel).

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Platelių rožė » 31 Kov 2016 13:40

Ačiū :) pro akis praslydo , nepastebėjau. Apie batus lauksim atsiliepimų ;) , gal patys nešios.

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Rūta » 31 Kov 2016 14:06

Regina rašė:Ir aš tokį turiu jau keletą metų. Dantukai beveik visai nudilo, jau reikėtų kito. Dabar galvoju, kuris geresnis, patogesnis - šitas ar didesnis :? Gal kas turi abu ir gali palyginti?
Žalias už 14 Eurų, kur Nijolė rodė ir iki šiol sėkmingai naudoja, mums sulūžo, Loretai, kaip suprantu, irgi sulūžo. O didysis peilis galiūnas, matyti, kad dar ilgai tarnaus :)

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Nijola » 31 Kov 2016 14:21

Loreta o kuo įpatingi tie batai kad taip nori?
man nelūžo tas peilis, bet sekatorius buvo nukrites smaigaliu į plyteles ir nulūžo sekatoriaus galas, išsiunčiau jie gražiai nugalando kaip naujas tik daba trumpesne geležte :)
Tiesa staliaus įrankius mačiau kažkokioje parodoje ir prekiavo :) gal kai bus pavasarinės mugės Kaune gal jie ir būna, pasidairykit, labai malonūs žmonės.

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Sodo ir rožyno darbo įrankiai

Standartinė Rūta » 31 Kov 2016 14:32

Šiuo metu jie dalyvauja „Agrobalt“. Pritariu, kad malonūs žmonės :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į