Re: 2015 m. pavasaris

Sodinimas, genėjimas, tręšimas, įrankiai.

Moderatorius: DaliaRaimonda

Skelbti atsakymą
Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: 2015 m. pavasaris

Standartinė Gema » 21 Geg 2015 17:17

Na nieko sau!!! Baltai pavydžiu :B Aš dar pavasarinėm nuotaikom gyvenu!

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: 2015 m. pavasaris

Standartinė Regina » 21 Geg 2015 20:46

Tokie pumpurai man atrodo visai neįtikėtinas dalykas, bet labai smagu juos matyti, nesvarbu, kad tik nuotraukoje :)
Praeitą savaitgalį nei ant vienos savo rožės net jokių užuominų į pumpurus nepastebėjau. Manau, kad ir dabar nelabai kas bus pasikeitę.

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: 2015 m. pavasaris

Standartinė Rita » 22 Geg 2015 06:20

Labai džiaugiuosi šįmet tokiu augalų vešlumu,matyt nuo drėgmės,tiesiog viskas lūžta :) Angliškos rožės pilnos pumpurų,reikia tik truputį šilumos ir viskas nusispalvins :) Pas mane Darcey Bussell vienintėlės parodė jau rausvą ruoželį savo pumpuruose-jos visada pirmosios,nepaprastai džiaugiuosi jomis ir net nepykstu,kai pirmosios ir netenka lapų,visada pirmosios suserga grybelinėmis ligomis,tfu.tfu...Bet visų labiausiai džiūgina katžolių vilnijantis mėlis,vakar jau pasirodė,tikiuosi savaitgalyje dar daugiau atsiskleis <3

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: 2015 m. pavasaris

Standartinė Regina » 22 Geg 2015 06:53

Labai rūpi pamatyti, kas pasikeitė per savaitę, gal ir aš atrasiu kokį pumpurėlį :)
Pirmoji pas mane pražysdavo Nevada, gegužės gale kartais jau žydėdavo, bet šiemet ji vos gyva. Aicha taip pat labai ankstyva, bet pumpurų dar neturėjo.
Kai kurios senovinės dar su visai mažais, kokių 5 cm, ūgliukais. Chapeau du Napoleon net specialiai apžiūrinėjau, galvojau gal negyva. Gyva, bet dar tik pradeda sprogti.
O žolė tai labai gerai auga :D
Tai va, koks įdomus šiemet tas pavasaris :)

Alinda
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 10 Geg 2013 11:47

Re: 2015 m. pavasaris

Standartinė Alinda » 27 Geg 2015 19:37

Norėčiau pasiklaust ,a taip gali būt ,kad visi Summer Memories ūgliai akli ? Rožė tokia nemaža , ūglių daug ,bet žiūriu anei vieno pumpurėlio. (:| Kitos rožė visos pumpuruotos.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: 2015 m. pavasaris

Standartinė Regina » 27 Geg 2015 19:52

Tai gal ji tų pumpurėlių dar nespėjo prisiauginti? Kad visi alei vieno būtų akli, pas mane nepasitaikė :? Pernai visos rožės turėjo labai daug aklų ūglių. Padariau išvadą, kad tai buvo tų stiprių pavasarinių šalčių padarinys. Nugnybus tokio ūglio viršūnę, paskui išauga geras žiedinis ūgliukas. Bet jei tikrai visi akli, tai gali būti, kad kažkas negerai pačioj šakų apačioj - pažeistos, sergančios. Pažeidimai gali būti ir po žeme. Reiškia, rožė labai silpna, kad negali išauginti normalių ūglių. Gerai apžiūrėkit šakas. Pastebėjau, kad jeigu ant šakos daug aklų ūglių, tai tikrai kažkurioj jos vietoj yra bėda.

Vartotojo avataras
lelijele
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 07 Lie 2013 09:43
Miestas: Utenos apskritis

Re: 2015 m. pavasaris

Standartinė lelijele » 28 Geg 2015 22:03

Pernai Blue Magenta ir Ekleras augino tik aklus ūglius. Prikirpau. Žėlė nauji, bet ir jie buvo akli. Peržiemojo puikiai ir šiemet abi jau su žiediniais pumpurais. Atrodė ir pernai sveikai. Nebuvo jokių dėmių nei ant žievės nei ant lapų. Šiemet atrodo puikiai. Gal jos visai neserga, tiesiog nuotaikos žydėt neturi. Reikia kantrybės ir jos vis tiek pražysta.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: 2015 m. pavasaris

Standartinė LoretaA » 29 Geg 2015 05:31

Labai puikus atsakymas - nėra nuotaikos ir nežydi (like) Teisingai, juk tai ROŽĖS (sun) .

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: 2015 m. pavasaris

Standartinė Rita » 02 Bir 2015 09:11

Neturiu galimybės nupaveiksluoti,tai ir nesigiriu,bet šiandien trūko nervai-giriuosi,kad ir be nuotraukų :D
Pas mane žydi rožės <3 <3 Jau peržydėjo vienas žiedas Darcey Bussell,dabar žydi du,bijau prieiti,nes šalia gebenėje strazdukai čirškia (like) ,nežinau,kiek ten jų :) Taip pat didžiūliai keturi žiedai Gertrude Jekyl <3 ,o jau kvepia,negaliu atsidžiaugti,rodos niekada taip nekvepšjo <3 :) Ojau katžolių mėlis,nu taip dabar gražu,tiesiog širdis dainuoja,kaip nuostabu tas pavasaris...

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: 2015 m. pavasaris

Standartinė LoretaA » 02 Bir 2015 09:20

Taip jos jau žydi - savaitgalį mačiau. Pirmoji pražydo Sophie's Perpetual :) .

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: 2015 m. pavasaris

Standartinė Regina » 02 Bir 2015 09:47

Sveikinu, Rita, vadinasi vasara jau tikrai prasidėjo (flower) (sun) Džiaugiuosi kartu su Jumis, kad ir be nuotraukų :)
O pas mane niekas net neketina žydėti, senovinės dar net pumpurų neturi. Prisimenu, pernai birželio 13 Loretos sodas net plyšo nuo žiedų, o kaip bus šiemet? Ko gero ir pas tave, Loreta, šiemet šiek tiek vėluos?
Mano rožės apkibusios amarais kaip drambliais ir visokio plauko kirmėlėmis. Per praėjusią savaitę iš peties pasidarbavo pjūklelis. Nesuprantu, ką tie mano paukščiai veikia :? Visai aptingo.
Buvo didelis noras visas tas bjaurybes apipurkšti, bet neapipurškiau, rankiniu būdu panaikinau (bug) (hit)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: 2015 m. pavasaris

Standartinė LoretaA » 02 Bir 2015 09:56

Man atrodo, šiemet pas mane rožės žydės šiek tiek anksčiau - praktiškai jau daug kur matosi spalva. Šiandien nuvažiuosiu ir pažiūrėsiu - gal net ir fotkių padarysiu :)

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: 2015 m. pavasaris

Standartinė Platelių rožė » 02 Bir 2015 10:10

Sveikinu su pirmaisiais žiedais (flower) (sun) Mes dar laukiam , apėjau šiandien gyvatvorę ir rožyną.. Škotiškas erškėtis ir Lydia Freiman varžosi kuri pirma pražys, kiti pumpurai spalvos dar nerodo. Nėra nei amarų, nei pjūklelio ..ar gali būti , kad actara veikia mėnesį laiko?

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: 2015 m. pavasaris

Standartinė Rudenelis » 02 Bir 2015 10:42

Kaip smagu, kad jau žydi rožės! Pas mane pernykštis pavasaris buvo ankstyvesnis. Radau labai kuklius penai gegužės 23 d. užrašus, nors šiaip nieko labai ir nežymėdavau, bet, matyt buvo labai jau daug džiaugsmo. Cituoju: "jau savaitė kaip žydi baltutėlis jazminas, Kakio, Dr. Ruppel jau sprogdina pumpurus, Mrs. Cholmondeley pasiruošus startui(čia raganės), plieskia rododendras, ankstyvas geltonas vilkdalgiukas baigia "kadenciją", žydi keli žiedai rausvosios rožės prie sandėliuko (nutarėm, kad tai Gertrude Dzekyl), o Arthur Bell pumpurai rausvais šonais, tuoj plyš."
Šiandien birželio 2-a, jazminas dar nežydi, pradeda vilkdalgiai, rododendras (angel), pirmoji raganė Kakio žydi gal jau kokias 4 dienas didžiuliais žiedais (jai nebūdinga), rožės tik ruošiasi( labai prierzino savo netikrais, seniai spalvą parodžiusiais, bet pilnais žalios masės viduriais), tikrieji žiedai rodo spalvą pas Louse Odier, Gertrude Jekyll, Arthur Bell, Mme Isaac Pereire. Vadinasi, pernai viskas vyko kažkur apie 10 dienų anksčiau. Bet užtai tulpių žydėjimu džiaugtis turėjom užtektinai laiko! :) (flower) .
Vakar baigėsi mano ekologiška kantrybė (devil) .

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: 2015 m. pavasaris

Standartinė LoretaA » 02 Bir 2015 11:01

:D :D :D
Juokiuosi iš ekologiškos kantrybės.

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: 2015 m. pavasaris

Standartinė Gema » 02 Bir 2015 11:13

Mano ekologiška kantrybė (puikiai pasakyta!) tvers ilgai, nes kaime transporto beveik nebėra, į miestą išsiruošiu, kai paima toliau gyvenantys pažįstami. Tokia tvarka mano gyvenimo filosofijai labai tinka, bet, jei sugalvočiau staiga ką nors nusipirkti, nesigautų :D

Skelbti atsakymą

Grįžti į