Rožynų rūpesčiai rudenį, pasiruošimas žiemai - 2012 m.

Sodinimas, genėjimas, tręšimas, įrankiai.

Moderatorius: DaliaRaimonda

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Rožyne žiema 2012/2013

Standartinė Rūta » 06 Vas 2013 10:23

Emocijos yra emocijos – vieną dieną gali spinduliuoti, kitą dieną gal norėsis paverkšlenti ir pasiguosti. Tuo forumas ir nuostabus, gyvas darinys. Dėl informacijos naudingumo, tai žinoma, norėtųsi, kad jos būtų kuo daugiau, bet visa tai ir pasiekiama daugiausia per detales. Jei kalbėtume apie dengimą – kuo, kaip, kada, kokie vinys, kokie lankai, kokios dangos ir t.t. Būtent tos smulkmeniškos informacijos kartais taip tenka ieškoti, pvz., rusų forume. O kartais naudingiausia informacija yra emocijos - kas kuo nusivylė, nepasisekė, o gal atvirkščiai – labai džiaugiasi ir rekomenduoja :)
Taip kad viskas yra reikalinga ir vertinga :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Rožyne žiema 2012/2013

Standartinė LoretaA » 06 Vas 2013 11:27

Pas mus rožyne jau nebe žiema - pienės žydi (xixi) (sun) .

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Rožyne žiema 2012/2013

Standartinė Tadas » 06 Vas 2013 12:30

Ne tik pienės žydi ,bet ir ..... :)
Paveikslėlis
O dėl rožių žiema sunku pasakyti,kaip jas dengti ,kaupti ir t.t. Buktai žinojau kaip jas dengti,bet kiekviena žiema vis pateikia savo staigmenų. Ir parašyti kad dengti taip o nekitaip yra neteisinga.Reikia visaip bandyti ir tik per ilga bus prieita prie teigiamo ,gal, rezultato. Sausa, be praktikos ,nulis. :)

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Rožyne žiema 2012/2013

Standartinė Nijola » 06 Vas 2013 12:33

Tadai tavo o buoliukas jau su išlaikymu, 8 metai, labai įdomu kaip jis tiek metų vis toks pat ir vis kabo toje pačioje vietoje :| :? :? :? (rock)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Rožyne žiema 2012/2013

Standartinė Jūratė » 06 Vas 2013 12:35

Man RožėsDD pasakymas apie "neperšaunamą" liemenę ir suvirintojo pirštines labai patiko :) Labai taiklu (handshake) Labai apsidžiaugiau, kai Thomas Philips (ar kaip ten rašosi) radau mažo dydžio tokias pirštines, o striukė po praeito rudens tapo įdomaus dizaino - su įvairiose vietose kyšančiu sinteponu (gerai, kad drabužis senas buvo). Esu apsileidus :$ , per žiemą taip ir nepriėjo rankos susisiūti.... palieku tai ateičiai :D

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Rožyne žiema 2012/2013

Standartinė Nijola » 06 Vas 2013 12:38

Jūratė rašė:Man RožėsDD pasakymas apie "neperšaunamą" liemenę ir suvirintojo pirštines labai patiko :) Labai taiklu (handshake) Labai apsidžiaugiau, kai Thomas Philips (ar kaip ten rašosi) radau mažo dydžio tokias pirštines, o striukė po praeito rudens tapo įdomaus dizaino - su įvairiose vietose kyšančiu sinteponu (gerai, kad drabužis senas buvo). Esu apsileidus :$ , per žiemą taip ir nepriėjo rankos susisiūti.... palieku tai ateičiai :D
aš niekaip nesuprantu kam jums reikalinga tokia yranga (bandit) nu man nieko panašaus nereikia, su tokia amunicija išvis nieko nenuveikčiau, tik pastovėti ir pirštais rodyti kad kiti dirbtų (bandit) (bandit)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Rožyne žiema 2012/2013

Standartinė LoretaA » 06 Vas 2013 12:47

Suvirintojo pirštines naudoju tam, kad prilenkti rožes, kai smeigiu kablį jų jau nereikia, bet be pirštinių žymiai lėčiau darbas einasi, nes reikia taikyti kaip suimti šakas. Praeitais metais raudonas įsitaisiu - kur numesi - iškart rasi, o striukę naudoju tam, kad nebūtų šalta. Jeigu šilta - dirbu be striukės.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Rožyne žiema 2012/2013

Standartinė Regina » 06 Vas 2013 12:51

Jūrate, nei tu siūk tą striukę, nei ką :) Dar porą kartų pereik per rožes ir išmesk, "ponių laimėj" naują įsigysi ir vėl būsi tarp rožių pasipuošus ;) (dance)

Striukė savo ruožtu, bet man šiemet labai gerai slidininko kelnės pasitarnavo (xixi) Daugelio rožių rankom neapgaliu, reikia ant jų atsisėst, kad prilenkčiau :D :D :D O užpakaliuko tai gaila (xixi)

Vartotojo avataras
RožėDD
Pranešimai: 662
Užsiregistravo: 03 Geg 2011 07:36
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Rožyne žiema 2012/2013

Standartinė RožėDD » 06 Vas 2013 13:09

Nijole rašė:Tadai tavo o buoliukas jau su išlaikymu, 8 metai, labai įdomu kaip jis tiek metų vis toks pat ir vis kabo toje pačioje vietoje :| :? :? :? (rock)

:D :D :D Negaliu sustot juoktis :D
http://sodoziedai.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Rožyne žiema 2012/2013

Standartinė Nijola » 06 Vas 2013 13:48

geras obuoliukas :? ania ir aš tokio noriu :P

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Rožyne žiema 2012/2013

Standartinė DaliaRaimonda » 06 Vas 2013 14:56

Nijole rašė:
Jūratė rašė:Man RožėsDD pasakymas apie "neperšaunamą" liemenę ir suvirintojo pirštines labai patiko :) Labai taiklu (handshake) Labai apsidžiaugiau, kai Thomas Philips (ar kaip ten rašosi) radau mažo dydžio tokias pirštines, o striukė po praeito rudens tapo įdomaus dizaino - su įvairiose vietose kyšančiu sinteponu (gerai, kad drabužis senas buvo). Esu apsileidus :$ , per žiemą taip ir nepriėjo rankos susisiūti.... palieku tai ateičiai :D
aš niekaip nesuprantu kam jums reikalinga tokia yranga (bandit) nu man nieko panašaus nereikia, su tokia amunicija išvis nieko nenuveikčiau, tik pastovėti ir pirštais rodyti kad kiti dirbtų (bandit) (bandit)
Su pirštinėmis ir man nepatogu dirbti. Kartais naudoju senas odines slidinėjmo pirštines, bet labai patogu rožes prilenkinėti su meškerės laikikliu. Kažkaip rožės labai greitai prisilenkia.
PaveikslėlisHosted on Fotki

Skelbti atsakymą

Grįžti į