Rožių tręšimas

Sodinimas, genėjimas, tręšimas, įrankiai.

Moderatorius: DaliaRaimonda

Skelbti atsakymą
Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Virginija » 22 Lap 2011 22:28

Tikrai būtų įdomu išbandyti, gal reikia kolektyviai užsakyti ir rožininkėms.

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Rožių tręšimas

Standartinė DaliaRaimonda » 23 Lap 2011 18:01

Galėsiu informuoti balandžio pradžioje dėl užsakymo. O jei kartais pamirščiau, juk ne jaunystė jau, tai būkit mielos ir priminkit, ką jums pažadėjau (call)

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Aistė » 01 Gru 2011 12:19

Norėjau pasiklausti :) Gal kas propaguoja tręšimą per lapus? Kokius matote minusus ir pliusus tokio tręšimo? Kokias trąšas naudojate ir pan. Aš vis galvoju pabandyti, bet kažkaip neprisiruošiu.

mamaviete
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 14:17

Re: Rožių tręšimas

Standartinė mamaviete » 01 Gru 2011 13:51

Mano patirtis dar menka roziu auginime, tuo labiau , kad jos pas mane dar jaunutes, didzioji dalis sodinta si pavasari, tai trasu joms kaip ir nenaudojau.Mano ziniomis, tai tresimas per lapus gelbsti, esant nepalankioms salygoms, ir veikia kaip greitoji pagalba, o augalams yra naudingiau trasas gauti is dirvozemio- tada dirba ju saknys. Sekanciais metais zadu isbandyt BIOKALI su rozemis, ekologiska priemone, kuri turtinga ne tik kaliu, bet ir turi insekticidiniu savybiu. Ziuresiu , koks bus poveikis- ir butinai pasidalinsiu pastebejimais, nes darze jau keli metai naudojau biokali, tai esu patenkinta.

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Rūta » 02 Gru 2011 13:09

Dalia Raimonda, o Biolux kokia forma jūs gaunate orchidėjoms – miltukai ar skystis?

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Rožių tręšimas

Standartinė DaliaRaimonda » 03 Gru 2011 17:33

Miltukai, panašūs į maltą prastą kavą. Tokie lengvi, birūs. Labai patogų į dirvą įterpti, kai tik nėra vėjo :D

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Rita » 30 Kov 2012 19:41

Šiandiena lankiausi LŽUU mugėje.Buvo latviai su Biolux trašomis.Trąšos buvo miltukų pavidalu ir skystos.Nieko nepirkau,nes man pasirodė labai brangu,juo labiau,kad jie žadėjo būti ir prie Megos Kaune balandžio gale,galvoju,pasitarsiu dar.Pokelis universalių trąšų 100gr.kainuoja 14lt,o vienam augalui reikia apie 20gr. ir patartina tręšti 3 kart į sezoną.Sako,perkant didesnį kiekį, duotų nuolaidą ir naudingiau pirkti skystu pavidalu,nežinau,kokia ten nuolaida,aš pagalvojau,kad man per brangu,nebent tik dėl kokių ypatingų ar specifinių rožių ,kaip manot?Dalia rašė,kad žymiai gražesnės buvo taip tręštos rožės,Nijolė nematė ypatingo skirtumo.Paėmiau vizitinę Vita Ozolina+371 29997978
e-mail:vita@biolux.lv Sakė,kad bendrauja su Rūta ir Mindaugu,gal Rūta ką nors geriau išsiderėjo?Labai malonūs žmones :)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Rūta » 03 Bal 2012 19:31

Taip, susirašinėjau su Janiu dėl šio produkto. Kaina sauso preparato 13 Lt už 100 g, galima nuolaida, bet tada nemažai reikia pirkti. Pateikiu laišką, kuriame daug informacijos apie produktus:

Kak uzhe obescal, izlozhu o nashem produkte. Kak Vi znajete, to rozi mozno scitatj aristokraticeskim cvetkom, cto za soboj znacjajet i svoi kaprizi po povodu ih virascivanija. V Latvii mi uze imejem bolsjoj opit po polzovaniju nashego produkta, kak so storoni chastnih sadov, tak i nashim produktom polzujetsa i bolshije pitomniki. Osnovnaja prichina takova, cto vse nashi produkti prirodnogo proishozdenija, geneticheski ne izmeneni, videleni iz mestnoi pochvi i bez kokovo himiceskovo vmeshatelstva. Glavnije pokazatelji, eto to, cto uludsajetsa ukorenenije posle posadki i peresadke, ustoichivostj protiv zabolevanij, prodolzhitelnostj cvetenija i konecno ustoichivostj aromata, cto osobenno vazno dlja roz. Iz etih zhe prichin, daze bolsjoij pitomnik roz v gorode Tukums, gde virascivajetsa rozi dlja realizacii v bolshih kolicestvah, pereshol ot mineralnogo udobrenija na smeshannij variant
mineralnovo s nashim biologicheskim. Nashe udobrenije predlogajetsa v treh vidah:

- koncentrirovannaja zhidkostj, kotoraja razbovljajetsa v otnoshenii 1:10 s vodoj. Etim preparatom sledujet polzovatsa srazu, po skolko srok ego hranenija v holodilnike 1-2 nedeli. 5 l rabochego rastvora rascitano na 20 m2 sada. S etim udobrenijem ludse vsego opriskivatj kusti, ili v bolshih pitomnikah evo zapolnjajet srazu v sistemu polivanija ili udobrenija. Mozno im i obrabotatj pocvu pri ejo prigotovlenii, hotja tam udobneje bila bi drugaja forma udobrenija. Obrabotku rekomendujem proizvoditj paz v 3-4
nedelji. Dlja roz rekomendujem 2 vida produkta: Trihodermin i Biomix. Trihodermin bolshe napravlen na protivodeistvii k raznim gniljevim infekcijam, horosco podhodit v nacalnij period vesnoj, i na prigotovlenii pocvi. Biomix boleje raznostoronnij preparat i podhodit na ljuboj period polzovanija. Jest raznij opit ot pozovatelej, poetomu jestj storonniki i tolko odnogo produkta, i jestj poklonniki i drugovo.
Cena zidkovo koncentrata: 10 l - 150 LTL
Fasovka vozmozna: 1;5;10;20; litrov

Vlaznij preparat - te ze sostavnije chasti, cto v zidkom vide, tolko smeshanni s torfom. Horosco primenjatj prigotovlivaja pocvu i delaja rassadku novih sazencev. Etot produkt kak i evo zidkaja forma, srazu prihodit v deistvije. Pri rassadke srazu lozitsa pod korni, i v dalneishem tozhe evo nado vrabotatj v zemlju v blizi kornjej. Pljusi - srok hranenija 1 god, ponjatnaja dozirovka ljubomu polzovatelju, nichego ne nado razbavljatj ili osobo izmerjatj, poetomu ocjenj populjaren sredi chastnih nebolshih sadov.
Minusi - trudojomko obrabotatj bolshije ploshadi.
Fasovka: 200g; 1 kg ili bolse po zaprosu.
Dozirovka: odnomu rasteniju 20-50 gram, va zavisimosti ot jevo rosta,
Vesnoj mozna kolicestvo uvelicitj. Orabotka 3-4 raza v sezon.
Cena 1 kg - 13 LTL ( Vozmozna skidka do 20%)

Suhoj preparat - analogicen vlaznomu preparatu, tolko s minimalnim procentom vlagi i v vide poroshka. Jevo osnovnije otlichije - eto srok hranenija do 2 let, i malenkij ves, cto pozvoljajet legko transportirovatj v bolshih kolicestvah. Polzovatsa im mozno kak i s vlaznoj formoj, tolko nado ucitivatj, cto 100 g etogo produkta analog 1 kg vlaznogo. Sootvetstvenno na rastenije nuzno vsego 2-5 g. Po etomu ludse pered polzovanijem smeshatj v sootnashenije s zemljoj ili torfom, i polucitsa ta zhe vlaznaja forma produkta. Dlja uproscenija polzovanija dopuskajetsa, cto vlaznuju ili suhuju formu produkta vsboltajet s vodoj, i etoj vodoj polivajetsa rastenija.
Cena 100 g - 13 LTL (Vozmozna skidka do 20%)

Nacjalo polzovanija - v teplicah eto obicno janvarj-fevralj, v sadu zavisit ot vesni. Glavnij pokozatelj - temperatura pocvi ot 10'C i bolshe, po skolko togda v prirode eti mikroorganizmi i prosipajetsa.

Hocju dobavitj, cto ljubaja forma produkta odinakovo efektivna i imejet svoi pljusi i minusi tolko so storoni polzovanija.

Pomimo preparatov na osnove pocvennih mikroorganizmov, dlja roz ocenj populjarni i takije preparati, kak "Bacilon" (Bacillus thuringiensis). On optimizirujet kolichestvo zhivih vrediteljej roz, tem samim ostavajas obsolutno bezvrednim dlaj ljudej i pcjol; preparat "Vitmin" - eto rastvor auksinov v vode, kotorij osobenno pozitivno vljijajet na ukorenenije molodih rastenij. Pered posadkoj im opriskivajetsa korni, osobenno rekomendujetsa kapriznim porodam roz.

Nuolaidos:
100 EUR - 5 %
200 EUR - 10 %
300 EUR - 15 %
500 EUR - 20 %

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Rita » 04 Bal 2012 06:45

Ačiū.Rūta,nu negaliu atsistebėti,aš pati skaičiau ant pokelio,kur rašo,kad reikia 20-40gr.augalui,o čia rašo,kad 2-5gr.,aš dar pasakiau,kad labai brangu,kad galiu tik 5 rožes patręšti vieną kartą su tuo pakeliu,tai man paaiškino,kokie tie milteliai naudingi,kaip veikia ir augalą ir aplinką/ką aš jau žinojau ir labai norėjau juos įsigyti/.Jei taip,tai netaip jau baisiai ir brangu :D

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Regina » 04 Bal 2012 06:59

Rita, gal jūs matėt "Vlaznij preparat", kurio reikia 20-50 g, o 2-5 g - tai sausų miltelių norma.
Viliojančiai atrodo aprašymas, bet kaip paskui elgtis su chemija? Kaip su purškimu nuo ligų ir kenkėjų?

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Rita » 04 Bal 2012 07:28

Nežinau,Regina,man atrodo,kad negalėtų"Vlažnij preparat" būti 100gr.14lt?Kaip ten bebuvę,svarbu,kad 10 kartų pigiau,negu aš įsivaizdavau.Gal tikrai nebereikėtų chemijos,gal po truputį pereitume,aš galvoju reikėtų bandyti šįmet atskirais ploteliais, tik tas rožes,kurios auga atskirai,toliau nuo medžių ar kitų augalų,kuriuos būtinai reikia purkšti.Kai kalbėjau su jais,tai ir jie sakė,kad chemijos negalima,jei pasiteisintų,tai ,kas gali būti geriau?Aš labai norėčiau pabandyti,o mano kaimynė,su kuria kartu buvau mugėje,sako,baik,ką tu čia įsisvajojai,bet aš vistiek noriu ,nes pas mane visos rožės patvoriais išmėtytos,tai nors vieną plotelį pabandysiu:)

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Rožių tręšimas

Standartinė DaliaRaimonda » 04 Bal 2012 07:42

Regina, tai vietoj chemijos naudojamas pirmasis aprašytas prieparatas. Mindaugas iš "Sibirkos" purškia juo savo visas rožes nuo ligų. Sakė, efektas yra :) . Aš kažkaip nesusisgriebiau pernai Janiui paskambinti, kad man jo užvežtų. Tai rudeniop chemijos ant rožių "pavariau". Dabar tikrai skambinsiu Janiui ir prašysiu. Netgi, šiam pavasariniam purškimui. O "Biolux" aš naudojau sausame pavidale, jo tikrai nedaug reikia.

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Rožių tręšimas

Standartinė DaliaRaimonda » 04 Bal 2012 07:46

Tik matau vieną problemą :( . Ką reikės daryti dėl pjūklelio lervų gegužės mėnesį... Reikėtų rožes nupurkšti "Actara". O tada po kažkurio laiko vėl natūralia "chemija" purkšti nuo ligų?

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Rūta » 04 Bal 2012 08:41

O ką reiškia, kad chemijos negalima? Na aš suprantu, ten kažkokie mikroorganizmai dirvoje apsigyvena, padeda geriau įsisavinti medžiagas ir veikti šaknims, bet juk fungicidų ir insekticidų į žemę nepilam. Ir kas atsitiktų naudojant kartu su chemija?

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Rožių tręšimas

Standartinė DaliaRaimonda » 04 Bal 2012 09:04

Rašoma, kad kartu naudojant chemiją, pastaroji sunaikina tiek "bloguosius", tiek mūsų įterptus "geruosius" grybus :( Juk ta latviška medžiaga yra tam tikra grybelio forma.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Rožių tręšimas

Standartinė LoretaA » 04 Bal 2012 09:10

Rūta, kiek supratau naudojant biologinius preparatus, tikrai negalima naudoti viską naikinančios chemijos - tada bus tik veltui išmesti pinigai. Taigi aš bent kol kas susilaikau. Gal galima naudoti tokiems augalams kurių negraužia kenkėjai, tada būtų tik nuo ligų.
Mano galva naudojant ir ekologiškas, ir chemines medžiagas bus toks pats poveikis kaip naudoti antibiotikus ir kartu gerti kokias nors virškinimą skatinančias bakterijas.

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Rožių tręšimas

Standartinė DaliaRaimonda » 04 Bal 2012 09:20

Galimas variantas pavasarį rožių nepurkšti niekuo. Gegužės pradžioje nupurkšti "Actara" nuo pjūklelio, kad rožių pumpurų tas bajaurybė nenupjautų, o kokį birželį, kol rožės dar apie ligas negalvoja, nupurkšti rožes profilaktiškai latvių sliūlomu koncentruotu skysčiu nuo ligų. Ką manote?

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Rita » 04 Bal 2012 09:25

Teisingai sako Loreta,juk purškiant augalus chemija,vistiek tų chemikalų patenka ir ant žemės,tai kam tada save apgaudinėti?
Ką tik pasiguglinau"Biolux" ir gavau visus atsakymus.Kaip Dalia sakė, yra ir medžiagos augalų apsaugai,kurias sudaro naturalūs gyvi mikroorganizmai,naikinantys ligų sukėlėjus,profilaktiškai juos naudojant,augalai apsaugomi nuo ligų :) Taip pat ten yra adresai/Vilniuje net keli,Utenoje ,rodos vienas/,kur galima įsigyti šių preparatų,taip ,kad,yra visos sąlygos visiems pagalvoti :)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Rūta » 04 Bal 2012 11:37

Aišku. Tikriausiai reikės atskirais ploteliais bandytis ir lyginti.

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Rasa » 04 Bal 2012 11:54

Kiek žinau, Sibirka jau kurį laiką naudoja šitas priemones, ir yra gana patenkinti, nes tai leidžia rožes auginti, naudojant minimaliai chemijos. Tad prie progos pasiklauskite Mindaugo, jis daugiau pasakytų apie naudojimą, poveikį ir derinimą su kitomis medžiagomis.
Bet dabar gal nepulkite jo kamantinėti (no) o tai bart gausiu (xixi) Jie ir taip dabar turi ką veikti, pakuodami jūsų rožes ;)
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Gema » 04 Bal 2012 15:19

Aš su Mindaugu Bioluxo klausimu susirašinėjau ir kažkurioj temoj jo atsakymus įdėjau, radau - apie Rožių ligas, kur beveik pati su savimi kalbėjausi - http://www.roziudraugija.lt/forumas/vie ... f=55&t=296" onclick="window.open(this.href);return false; :(

Sibirkos Mindaugas man plačiau paaiškino apie Biolux ir sutiko, kad jį pacituočiau:

“Latvių produkciją naudojame jau tris metus. Jos esmė – mikroorganizmų rinkinys, kuris padidina augalo atsparumą ligoms, skatina jų šaknų sistemos vystymąsi, kas padeda geriau įsisavinti maisto medžiagas. Tačiau tai nėra normalių trąšų pakaitalas. Taip pat – jų apsauginis veikimas nėra toks “efektyvus” kaip cheminių augalų apsaugos preparatų. Esant nepalankioms oro sąlygoms augalai vis viena sirgs, tačiau gerokai mažiau. Polinkis sirgti labai priklauso ir nuo augalo veilės.
Pradėjus naudoti šiuos preparatus negalėsite naudoti pesticidų (cheminių apsaugos priemonių), nes pesticidai vienodai žudo tiek ir ligų sukėlėjus tiek ir Biolux preparatą sudarančius mikroorganizmus. Mes asmeniškai jų preparatais esame patenkinti, nes nebereikia lakstyti su dujokauke ir purkšuvu – nebereikia naudoti chemijos ir nuodytis. Jei kartais ir pasirodo ligos – jos neišsivysto į epidemijas. Ar preparatas taip pat efektyviai veikia ir jį naudojant mažuose plotuose – nežinau.”

Klausiau apie biostimuliatorių naudojimą kartu su Biolux:

“Tikrai nesipjautų, tačiau nežinau, ar jų iš viso tų stimuliatorių reikia. Na, gal ir yra prasmės apdoroti šviežiai pasodintus augalus, kol jie pakankamai neįsitvirtinę.
Latviški “bio” mišiniai – iš esmės jokios ne trąšos, todėl papildomas tręšimas – reikalingas. Tinka bet kokios papildomos trąšos, tačiau geriausias derinys, jei naudojamos organinės trąšos (pvz., mėšlas, kompostas), tada mikroorganizmai iš BIO mišinio turi maisto ir tą “maistą” perdirbę jį perduoda augalui. Jei dirvožemis itin skurdus – tai ir bio mišinio efektas bus menkas, nes mikroorganizmai blogai dauginsis.”


Aš nusipirkau kitokias trąšas su mikroorganizmais, rusiškas - EM 1 iš sodyba.org. Man paaiškino, kad pvz nupurškus vario preparatus reikėtų palaukti bent 2 sav, ir tada laistyti tomis trąšomis. Be to jomis laistyti gali tik kai dirvos temp yra +10 C, o dabar giliau ji tik +1.5 C!

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Virginija » 04 Bal 2012 15:50

Regina rašė:Rita, gal jūs matėt "Vlaznij preparat", kurio reikia 20-50 g, o 2-5 g - tai sausų miltelių norma.
Viliojančiai atrodo aprašymas, bet kaip paskui elgtis su chemija? Kaip su purškimu nuo ligų ir kenkėjų?
Visgi jų puslapyje nurodyta taip, kaip Rita sako -http://biolux.lv/index.php?page=Rozems ir sudėtyje jokių durpių nėra ir nerašo, kad čia koks drėgnas mišinys. Todėl ar nereikėtų kooperuotis ir pirkti didelį kiekį, kad pirkt dideles pakuotes, gal gaut nuolaidą, nors, tiesą sakant, menka ji :(
Bet kokiu atveju visgi yra labai brangu, nebent turi dešimt rožių :(
O gal geriausia purkšti asiūkliais, dilgėlėm.
Dar prisiminiau, kad yra kažkoks lietuviškas Dirvos gerintojas.

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Gema » 04 Bal 2012 16:52

Kalbant apie Biolux, tai trąšos su mikroorganizmais, kurie dirvoje dirba darbą, jeigu jiems ten palankios sąlygos, nuolat parūpinama smulkinto mulčo, drėgmė. Lietuviškai tai paaiškinta sodyba.org. Asiūkliai ir dilgėlės irgi labai gerai, bet manau, kad tai augalų ekstraktas be mikroorg.

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Virginija » 04 Bal 2012 17:53

Viskas aišku, kad su mikroorganizmais, bet dirvoje ir taip jų yra, o tręšdami organika mes juos gausiname, nebūtinai juos "nuleisti iš mėnulio" :D
Įvairūs žoliniai tirpalai stiprina augalus, o laistant vėlgi gausina tuos mikroorganizmus.

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Gema » 04 Bal 2012 19:33

Taip pat rašo, kad smarkiai paveiktose dirvose kultivuojant (ariant) ar purškiant/laistant viskuo, kuo mes įpratę (chemija ir pan.), tie mikroorg. synyksta ir kartais reikia juos dirvoje atkurti. Kas teisingai prižiūri žemę, tai žinoma, jų ten turėtų knibždėte knibždėti.

Vilmis aną savaitę įdėjo puikią nuorodą apie mikroskopinius grybus, kurie gyvena ant augalo šaknų, kaip tie grybai tarpusavyje saveikauja dirvoje ir pan.Gaila, kad angliškai, neturiu kada išversti. Esu seniai apie juos girdėjusi. Bioluxo ar EM1 mikroorganizmai veikia panašiai. (O gal tai vienas ir tas pats, dar nesigilinau)

Skelbti atsakymą

Grįžti į