Pavasaris 2021

Sodinimas, genėjimas, tręšimas, įrankiai.

Moderatorius: DaliaRaimonda

Skelbti atsakymą
Paukštukas
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: 23 Sau 2011 19:19
Miestas: Vilnius

Pavasaris 2021

Standartinė Paukštukas » 12 Bal 2021 20:01

Labai įdomu, kaip peržiemojo kitų rožės po šios žiemos? Sniego buvo labai daug, rodos turėjo peržiemoti beveik be nuostolių. Mano žiemojo nedengtos, tik sniegu apkastos ir gausiai užsnigtos. Rezultatai nedžiugina. Dar ne visas išgenėjau, bet labai daug įtrūkusių, paraudusių šakų. Na, ir įsitikinau, kad damaskines reikia bent jau prilenkti. Kol taip darydavau, žiemodavo beveik be nuostolių. Po šios žiemos iš neprilenktos senutės (gal 11 metų 🤔) Ledos liko tik nykštukas.
Prikabinti failai
20210412_202350.jpg

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Pavasaris 2021

Standartinė Jūratė » 13 Bal 2021 07:36

oho kaip įdomiai... Mano dvi Ledos pernai persodintos į naują vietą išžiemojo žaliom šakutėm iki pat galiukų (rizikavau sodinant beveik netrumpinant šakų, nes buvo apie metrą, tik pamažinau jų kiekį)

Vartotojo avataras
Artūras
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 03 Gru 2016 16:36
Miestas: Vilnius

Re: Pavasaris 2021

Standartinė Artūras » 14 Bal 2021 14:32

Sveiki, mano rožės po dangom peržiemojo tikrai neblogai. Šiemet nedengiau tik 3 rožes, tai peržiemojo skirtingai. Hansaland nušalo nežymiai tik galiukai, New Dawn nušalo beveik viskas virš sniego dangos ir pilna infekcinio nudegimo (kas keista), Westerland visiškai juoda iki žemės (nesugebėjau prilenkt, tai rudenį surizikavau). Pastarosios biški gaila, tikrai buvo geras krūmas, bet dabar užtat yra vieta naujai rožei :D

Paukštukas
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: 23 Sau 2011 19:19
Miestas: Vilnius

Re: Pavasaris 2021

Standartinė Paukštukas » 14 Bal 2021 20:59

Vakar spėjau prieiti dar prie kelių: Celeste iš didžiulio 2 metrų krūmo liko per sprindį-du - labai nuraudonavo, pakirpus - išdžiuvę šakos. Senas visai išpjoviau prie pat žemės. Angliškos - sumažėjo iki gero sprindžio, neblogai išsilaikė Ballerina (rausva ir raudona), be menkiausių nuostolių rosa rugosa Savel, Sointu, spinosissimaTove Jansson (šios žiedus labai nekantrauju pamatyti, antri metai ji pas mane). Dar liko neapeitų. Keistai atrodė dauguma nukentėjusių: viršutinė šakų dalis žalia ir sprogstanti, apatinė - kaip kuri šaka, o šakų vidurinė ilgio dalis - ruda arba padžiūvusi. Bendrai, nemažai šviesiai žalių, viduje padžiūvusių šakų.

Reina
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 03 Kov 2016 15:03

Re: Pavasaris 2021

Standartinė Reina » 15 Bir 2021 18:59

Mano taip pat labai nukentėjo, nors buvo apsukos, bet matyt nepakankamai😏🙂

Vartotojo avataras
bisonas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 29 Bir 2020 08:42

Re: Pavasaris 2021

Standartinė bisonas » 09 Sau 2024 14:39

Paukštukas rašė:
14 Bal 2021 20:59
Vakar spėjau prieiti dar prie kelių: Celeste iš didžiulio 2 metrų krūmo liko per sprindį-du - labai nuraudonavo, pakirpus - išdžiuvę šakos. Senas visai išpjoviau prie pat žemės. Angliškos - sumažėjo iki gero sprindžio, neblogai išsilaikė Ballerina (rausva ir raudona), be menkiausių nuostolių rosa rugosa Savel, Sointu, spinosissimaTove Jansson (šios žiedus labai nekantrauju pamatyti, antri metai ji pas mane). Dar liko neapeitų. Keistai atrodė dauguma nukentėjusių: viršutinė šakų dalis žalia ir sprogstanti, apatinė - kaip kuri šaka, o šakų vidurinė ilgio dalis - ruda arba padžiūvusi. Bendrai, nemažai šviesiai žalių, viduje padžiūvusių šakų. movex
Sveiki,

kaip planuojat šiam pavasariui ruoštis? Iš anksto kažką darote? Papasakokit apie savo prieš-pavasarinę rutiną :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į