Prisijungimas

Skelbti atsakymą
Virginija
Pranešimai: 1459
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Prisijungimas

Standartinė Virginija » 30 Sau 2014 10:51

Nutariau parašyti, nes su šia problema susiduriu ne pirmą kartą, ko gero, ne aš viena.
Šiandien sugaišau nemažai laiko, kol aprašiau vieną rožę, surinkau nuotraukas. Deja, kai jau viską nusiunčiau, reikėjo prisijungti iš naujo ir visas darbas dingo (mad) Tai ne pirmas kartas, žinau, kad reikėjo nusikopijuoti, jei užtrunki, ar greit grįžti atgal, bet šįkart nepavyko :( . Taip pat dažnai būna, norint įdėti daug nuotraukų.
Todėl klausiu, ar būtina taip greit atjungti?

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Prisijungimas

Standartinė LoretaA » 30 Sau 2014 11:21

Įtariu (gal ir nesu tesi), kad tai Jūsų kompo problema. Dirbant su naminiu man taip dažnai būna, su darbiniu - niekada. Kai turėjau senąjį kompą namuose, taip pat, nekildavo tokių problemų.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Prisijungimas

Standartinė Jūratė » 30 Sau 2014 11:37

nesusidūriau su tokia problema...

Paukštukas
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: 23 Sau 2011 19:19
Miestas: Vilnius

Re: Prisijungimas

Standartinė Paukštukas » 30 Sau 2014 12:28

Esu patyrusį tokį nepatogumą, kaip ir Virginija. Paskui išsiunčiau daug trumpesnę žinutę, be vaizdinės medžiagos.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Prisijungimas

Standartinė LoretaA » 30 Sau 2014 12:49

Dabar aš jau moku apgauti kompą, tiesiog, kai paspaudus "siųsti", jis parašo "baigėsi svetainės naudojimo laikas" ar kažkaip panašiai, spaudžiu rodyklę viršuje ir sugrįštu į savo "kūrybą", paspaudus pakartotinai "siųsti" viskas išsisiunčia be problemų :) . Čia tikrai kažkokie kompiuterio nustatymai, o ne svetainės bėdos.

Virginija
Pranešimai: 1459
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Prisijungimas

Standartinė Virginija » 30 Sau 2014 13:12

Kadangi tai ne pirmą kartą įvyksta, tai ir aš žinau, kad galima susitvarkyti, bet šįkart labai susinervinau ir nepavyko. Tai ne kompiuterio problema, nes žinau, kad ir kitoms taip būna.
O išmeta "norint parašyti žinutę, reikia prisijungti", reiškia per greit atjungia. Aišku, paprastai žinutei to laiko pakanka, bet negi dabar rožės aprašymas - mokslinis straipsnis, kad Worde rašyti, o laiko taip pat užima nemažai, nors aš ir nemoku taip gražiai parašyt, kaip kitos, visgi norisi apgalvoti. Juolab nuotraukų įdėjimas - čia ir internetas ne vienodas, ir surinkti nuotraukas reikia, ir apgalvoti.
Tikiuosi, administratorius atsakys, kodėl taip yra.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Prisijungimas

Standartinė Regina » 30 Sau 2014 13:14

Gana dažnai susiduriu su šia problema, kai rašau ilgą žinutę arba rašymas dėl kažkokių priežasčių ilgai užtrunka - tiek namuose, tiek darbe.
Dar pridursiu nuo savęs. Kartais rašant reikia įlįst į kitą puslapį arba pasididint kokią nuotrauką. Tuomet irgi viskas dingsta. Aš rašau žinutę lygiagrečiai atsidarius kitą langą, kuriame naršau. Bet būtų žymiai patogiau viską daryti viename. Ar neįmanoma padaryti, kad juodraštis išsisaugotų? Kaip pavyzdžiui gmail-e

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Prisijungimas

Standartinė LoretaA » 30 Sau 2014 13:29

Juk yra išsaugojimo funkcija. Aš ja niekad nesinaudojau, bet ji yra.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Prisijungimas

Standartinė Regina » 30 Sau 2014 13:35

Loreta, gal žinai, ką reiškia "visi kiti elementai bus ištrinti"? Ar tai įkeltos nuotraukos, ar tik pagrandukai? Klausiu, nes šiuo metu niekaip negaliu to patikrinti

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Prisijungimas

Standartinė LoretaA » 30 Sau 2014 14:21

Nežinau, nes niekada nesinaudojau - reikia bandyti.

Vartotojo avataras
klevo lapas
Pranešimai: 254
Užsiregistravo: 05 Vas 2013 13:48

Re: Prisijungimas

Standartinė klevo lapas » 30 Sau 2014 23:05

manau, tai lemia asmeninės naršyklės nustatymai, o gal net – naršyklės ypatumai.
Aš, pvz., naudojuos safari, ir niekada net nėra „atjungę“. Tiesa, ir labai ilgų tekstų
nesu rašiusi, bet... esu ilgai dėliojusi žodžius, tiksliau, nuolat taip gaunas :$

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Prisijungimas

Standartinė Jūratė » 31 Sau 2014 07:38

jei tai naršyklės reikalas, tai namie naudojamės Firefox, anksčiau darbe naudojausi Exploreriu, bet dabar irgi Firefox. Niekada neturėjau tokių problemų dėl atjungimo... Darbe iš vis dažnai ryte forumą įjungiu, vakare išjungiu.

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Prisijungimas

Standartinė Tadas » 31 Sau 2014 09:46

Neteko su tokia problema susidurti. Per savaitgalį peržiūrėsiu kame,kur ,kas :)

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Prisijungimas

Standartinė Nijola » 31 Sau 2014 10:14

Gal prisijungiant reik uždėti varnelę "Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu" gal tai padeda, tvirtinti negaliu

Ir jei svetainė atversta keliuose lapuose ir nėra uždėtos aukščiau paminėtos funkcijos tai tikrai "išmeta lauk", negaliu paaiškinti tokio daliko (paklausinėsiu), bet aš pati nesusidūriau su tokia problema :|

Vartotojo avataras
klevo lapas
Pranešimai: 254
Užsiregistravo: 05 Vas 2013 13:48

Re: Prisijungimas

Standartinė klevo lapas » 31 Sau 2014 11:07

panašu, kad tikrai su tuo bus susiję. Naudojuosi asmeniniu kompiuteriu,
tad esu pažymėjusi šią varnelę, ir „jungtis“ tenka gal kas pora mėnesių.
Iš dalies, be tik iš dalies padėtų: ilgą tekstą įpusėjus spausti „išsaugoti“.
Bet tuomet langas užsidaro, o jį rasti galima savo paskyroj „valdyti juodraščius“.
Toliau galima rinktis „užkrauti juodraštį“ (atsiras žinutės langas su galimybe
pildyti ir publikuoti“ arba „redaguoti“ (be galimybės publikuoti, tik papildyti
ir vėl išsaugoti“. Rodos taip, kas dar neišbandėte šios funkcijos...

Egidija
Pranešimai: 324
Užsiregistravo: 12 Bir 2015 04:12
Miestas: Kaišiadorių r.

Re: Prisijungimas

Standartinė Egidija » 27 Vas 2022 10:37

Sveikos,nerandu nuorodos kaip pasikeisti prisijungimo slaptažodį. Pamiršau,o naujas atsiūstas labai ilgas...ačiū,kas aisiliepsit.

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Prisijungimas

Standartinė Nijola » 28 Vas 2022 12:13

Egidija rašė:
27 Vas 2022 10:37
Sveikos,nerandu nuorodos kaip pasikeisti prisijungimo slaptažodį. Pamiršau,o naujas atsiūstas labai ilgas...ačiū,kas aisiliepsit.
1- prisijungus
2- einam į savo profilį (Aprašymas)
3- atsiverčia jūsų aprašo lentelė ir per vidurį yra smulkiomis raidėmis parašyta- redaguoti profilį - spaudžiam ten
4- kairėje pusėje raskit užrašą " keisti vartotojo nustatymus" paspaudus atsiverčia lentelė kur yra opcija pakeisti slaptažodį

Skelbti atsakymą

Grįžti į