Lavender Friendship

Šiai grupei priskiriamos labai vešlios, krūmu ar plačiai augančios rožės, žydinčios pakartotinai ir netinkančios jokiai kitai modernių rožių grupei.

Moderatorius: Rūta

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Lavender Friendship

Standartinė LoretaA » 18 Rgs 2013 18:40

Žydi labai gausiai. Iš karto po žydėjimo nukirpus, pražysta antrą kartą, nenukirpus - praktiškai pakartotinai nežydi, augina daugybę smulkių uogyčių. Uždengta kartu su kitomis rožėmis, maždaug 10 m2 plote, žiemoja gerai. Tiesa, aš jai dar kojas apsuku agrodanga. Kai neapsukdavau - suskildavo žievė ir tekdavao visas šakas nukirpti iki žemės.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Lavender Friendship

Standartinė Regina » 18 Rgs 2013 18:47

Loreta, čia vienas krūmas tokio dydžio :?
Apie kojas tu čia gerai sugalvojai. Aš visą aptūloju kaip mumiją, nes auga viena, bet žievė vis tiek skilinėja. Šiemet ir žydėjo pirmą kartą ne itin gausiai ( o gal aš jau nepastebiu :? ), nes nupjoviau iki žemės, o antrą žydėjimą suėdė elnias :(

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Lavender Friendship

Standartinė LoretaA » 18 Rgs 2013 18:53

Taip, Regina, vienas. Pavasarį beveik nei vienos šakos neiškirpau ir ko gero be reikalo. Pirmą kartą žydėjo neįtikėtinai, o paskui tiesiog neturėjau laiko iškarpyti tokią daugybę šakų, tai antro žydėjimo, nors niekas nesuėdė, taip ir nesulaukiau. Mačiau vos kelios šluotelės auga. Nors tiesą sakant, man nelabai rūpi - kiek žydi tiek ir užtenka :) .

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Lavender Friendship

Standartinė Regina » 18 Sau 2016 15:04

PaveikslėlisPaveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į