Puslapis 11

'Lavender Dream'

Parašytas: 20 Kov 2011 19:46
Ignas
Labai paprasta, bet kartu ir labai graži rožė. Žiedai nedideli, bet žydi gausiai iki šalnų. Manau puikiai tinka prie kitų rožių (turbūt visi žinom Nijolės derinį su 'Leonardo da Vinci' (like) ), tačiau ir pavieniui gražiai atrodo. Auga sparčiai, nesirgo (profilaktiškai buvo purkšta nuo grybinių ligų).
Tikiuosi Nijolė įdės savo derinuko foto :)
Žiedynai sudaryti iš daugybės žiedų, individualūs žiedai nedideli apie 3 - 4 cm skersmens. Pas mane foto pirmas jos žydėjimas tai pumpurų nedaug, tačiau vėliau ši rožė žydėjo gausiai kol nušalo paskutiniai pumpurai.
Paveikslėlis

helpmefind

Re: 'Lavender Dream'

Parašytas: 13 Sau 2012 11:16
Reda
Paveikslėlis

'Lavender Dream'

Parašytas: 04 Rgs 2012 14:51
Rūta
2011 m. birželio 28 d.
Regina rašė:Žydi pirmas stirnų nenuėstas Lavender Dream aukštas. Nuėsta dalis ataugo dar tankesnė ir su gausybe pumpurų. Lavender Friendshipp taip pat kol kas žydi tik apatinės šakos
PaveikslėlisPaveikslėlis

Re: 'Lavender Dream'

Parašytas: 27 Lie 2013 21:20
D. Rita
Prašau pasidalinti patirtimi auginant šią rožę. Pas mane auga labai serganti. Galvojau, kad vieta nepatinka, persodinau rudenį į kitą vietą. Ir vėl tas pats, serga dėmėtlige. Šiemet per vėlai gavau Candito, tai ir purškimai buvo pavėluoti. Rudenį ir pavasarį purškiau Chempionu. Patinka man jų žiedai ir derinys su Cyclamen rožėmis, todėl nekyla ranka išmesti.

Re: 'Lavender Dream'

Parašytas: 28 Lie 2013 21:20
Virginija
Pas mane taip pat serganti, gražaus vaizdo nėra.

Re: 'Lavender Dream'

Parašytas: 29 Lie 2013 12:35
Paukštukas
Šiemet ir manoji serga neblogai. Šiuo metu jau plika apačia. Nuskabiau visus sergančius lapus, nukarpiau peržydėjusius žiedynus, tai atrodo labai skystai, bet leidžia naujus ūglius, tikiuosi situacija pagerės. Priešais ją auga rasakilos, kurios po nukirpimo dabar dar tik vėl atgauna vešlią formą. Šioms sužydėjus plikumo ir ligų nesimatys (žiūrint iš toliau, mano atveju iš terasos ir per langą :) ) .Ankstesnes dvi vasaras sirgdavo saikingai, atrodydavo puikiai. Šiemet pavasarį labai gerai auginosi naujas šakas, leido ūglius ir iki birželio vidurio buvo sveika, kupli, gausiai žydėjo iki šių dienų. Už jos antrą sezoną auga "Sidonie" (portlando rožė), kuri labai serga šiais metais. Gal ji apkrėtė Lavender Dream? Kol kas nežadu atsisakyti - man graži žiedų spalva, dera prie daug ko, subtiliai kvepia, ilgai žydi, peržydėdami žiedynai lengvai keičia spalvą, bet neatrodo taip blankiai ir netvarkingai, kaip pvz. "Ballerina". Žiemoja pas mane taip pat neblogai - prilenkta, apkaupta ir po dviem agro dangos sluoksniais, užtemptais ant lankų.