'Summer Memories'

Krūminių rožių grupė, sukurta Kordes rožyne Vokietijoje.

Moderatorius: Rūta

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

'Summer Memories'

Standartinė Rita » 19 Rgp 2012 20:42

Šį pavasarį Sibirka papildė savo katalogą keliomis naujomis rožėmis ir viena iš jų buvo Kordes"Summer Memories",man ji pasirodė tokia graži,kad aš tuoj pat įsigijau dvi.Ji tokia graži,tokia nuostabi,kad siūlau visiems ją įsigyti,jei tik bus rudenį ir,žinoma,kas mėgsta tokias rožes.Nors dar tik pirmi metai ir nepažįstu dar gerai,neaišku,kaip atlaikys žiemą,bet,kaip pražydo,žydi beveik be pertraukos,žiedai laikosi labai ilgai,kvepia švelniai,nepaprastai džiaugiuosi šia rože <3Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Summer Memories

Standartinė Rūta » 20 Rgp 2012 09:17

Dėkui už šios rožės rekomendaciją! Labai apie ją galvojau, bet pavasarį nebuvo kur sodinti, nebuvo vieta paruošta. Jei Sibirka ją turės rudenį, manau, nusipirksiu :)

Vartotojo avataras
Pavasaris
Pranešimai: 161
Užsiregistravo: 05 Rgs 2011 11:53
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Summer Memories

Standartinė Pavasaris » 20 Rgp 2012 12:39

Prisidedu prie visų šios rožės liaupsinimų. Tikrai labai gera rožė: gražus krūmas, labai gražūs žiedai plius kvepia, blizgūs lapai ir VISIŠKAI neserga. Pas mane pasodinta šį pavasarį (pirkta Sibirkoje) užaugo maždaug 1,2 m aukščio. Tarpas tarp žydėjimų labai trumpas (galima sakyti jo nėra). Ji man gražiausia iš visų baltai žydinčių rožių - įvertinčiau ją 100 balų. Ją man parekomendavo Mindaugas iš Sibirkos, kai paprašiau, kad kažką pasiūlytų pasodinti prie Lions rožės (nes ši daro labai didelę pertrauką tarp žydėjimų). REKOMENDUOJU (like)

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: 'Summer Memories'

Standartinė Rita » 20 Rgp 2012 12:59

Nu pataikiau į dešimtuką :) Aš taip pat jas pasodinau prie Lions Rose,kuri,beje,man taip pat nuostabi <3 Tikrai,Summer Memories,visiškai neserga,nei vieno taškiuko,/aš galvojau,kad neserga todėl,kad tame plote pas mane nei viena neserga/,kai kituose plotuose stovi rožės be lapų,o ,pasirodo,ji tikrai šaunuolė <3

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: 'Summer Memories'

Standartinė Regina » 20 Rgp 2012 13:04

Turiu ir aš, bet taip girt dar negaliu. Taip, neserga, bet ir kitos neserga ;) Taip, žiedas labai gražus, bet maniškė žydėjo labai negausiai ir pertrauką darė tikrai nemažą. Apie kvapą nieko negaliu pasakyt - tingėjau taip žemai lenktis uostyt :D . Gražaus krūmo taip pat dar nėra. Bet viskas dar ateity (flower) (flower) (flower)

Vartotojo avataras
dale
Pranešimai: 272
Užsiregistravo: 13 Gru 2010 20:19

Re: 'Summer Memories'

Standartinė dale » 20 Rgp 2012 19:43

Tik parsiveziau is Doviles pries pora savaiciu, jau zydi-nuostabiai grazus ziedai.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: 'Summer Memories'

Standartinė Regina » 20 Rgp 2012 19:54

PaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: 'Summer Memories'

Standartinė Rūta » 20 Rgp 2012 20:23

Gal kas galit pasakyti, kokį aukštį pasekė pirmais metais pasodinta? Ir kaip krūmo forma? Man iš nuotraukų internete lyg pasirodė, kad ji šakojasi labiau į plotį, tokia kresna krūmelio forma.

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: 'Summer Memories'

Standartinė Rita » 20 Rgp 2012 20:54

Taip,Rūta,būtent tokia krūmelio forma "kresna",gal kokių 70cm,neaukšta,bet platoka <3 Labai graži,man patinka tokie krūmeliai <3

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: 'Summer Memories'

Standartinė Gulbe » 01 Rgs 2012 23:25

Labai nuliūdau, kai sužinojau, kad Sibirka šiemet jos neturės :( Net skambinau jiems pasitikslinti, tai man pasiūlė Lion's Rose jos vieton. Tačiau visos Lions nuotraukos internete yra smarkiai gelsvos spalvos, o kaip yra iš tikrųjų? Gal kas auginate Summer ilgiau, ar ji tikrai pasiekia 120cm ūgį? Kremtuosi, nes visą vasarą pralaukiau šių rožių :) Gal turėtumete kitų pasiūlymų - reikia šviesios senovinio tipo neaukštos ligoms atsparios ir nuolat žydinčios rožės (bus paradinėje vietoje). Mąsčiau apie Gruss an Aachen, bet kaip supratau, ji serga smarkokai? Pati turiu Souvenir de la Malmaison, nuostabiausi žiedai iš visų rožių, tačiau siaubingai serga... Aišku, dar lieka galimybė parsisiųsti :D

Vartotojo avataras
Pavasaris
Pranešimai: 161
Užsiregistravo: 05 Rgs 2011 11:53
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: 'Summer Memories'

Standartinė Pavasaris » 02 Rgs 2012 08:03

Summer Memories tikrai neserga ir labai tinka paradinei vietai. Krūmo dydis priklausys nuo žemės. Pas mane yra išmetęs vieną ilgą šaką apie 1,2 m., šiaip krūmas apie 60 cm (bet pas mane tik šį pavasarį pasodintas). Ji pas mane pasodinta kartu su Lions Rose. Pasodinau ją šalia Lions , nes Lions daro labai didelę pertrauką tarp žydėjimų. SM žiedas yra šviesesnis už Lions (šio žiedas turi kreminį atspalvį - taip pat gražus žiedas), be to, SM kvepia, lapai blizgūs, ir man asmeniškai krūmas gražesnis. Aplamai man SM gražesnė rožė už Lions, bet čia tik man, gal kitiems ir Lions gražesnė.

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: 'Summer Memories'

Standartinė Virginija » 02 Rgs 2012 08:24

Čia visai nėra ko liūdėti :) Neturiu Summer memories, bet nuotraukose žiedai niekuo nesiskiria nuo Lion's rose. Lion's Rose yra puiki rožė, išvesta vėliau, tačiau turinti ženkliai daugiau gerbėjų HMF, tai, ko gero, ji vertingesnė. Pas mane ji praktiškai balta, sakyčiau, nedidelis gelsvumas centre tik suteikia subtilumo.
Jei dėl nuolatinio žydėjimo - tikriausiai Crocus rose nėra lygių tarp šviesių rožių. Visai balta, žydinti visą vasarą, gera rožė - White Meidiland.

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: 'Summer Memories'

Standartinė Gulbe » 02 Rgs 2012 09:04

Labai ačiū už atsakymus, tikiuosi, ir daugiau sulauksiu nuomonių ;) Gyvai nemačiau nei vienos, todėl sprendžiu tik iš nuotraukų, o jose man nelabai patinka, kad Lions labiau išsiskleidžia ir matosi viduriukas, tuo tarpu Summer - tik daili "akutė", tad žiedas labiau asocijuojasi su senoviniu. Aišku, siųstis žvėriškai brangu, ypač kai kalba eina apie kelis krūmelius. Dėl helpmefind gerbėjų skaičiaus - racijos yra, aišku.

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: 'Summer Memories'

Standartinė Virginija » 02 Rgs 2012 09:27

Siųstis tikrai nėra daug brangiau.
Dabar atkreipiau dėmesį, taip, dabar yra tas Lion's rose "abrikosiškumas".

Vartotojo avataras
Pavasaris
Pranešimai: 161
Užsiregistravo: 05 Rgs 2011 11:53
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: 'Summer Memories'

Standartinė Pavasaris » 03 Rgs 2012 11:16

Nei Crocus rose , nei White Meidiland neradau Sibirkoje :(

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: 'Summer Memories'

Standartinė LoretaA » 03 Rgs 2012 11:47

Gal kitais metais bus, o ir šių metų kataloge tiek nuostabių rožių - akys raibsta <3
Nuostabios baltos rožės 'White New Dawn ', 'Marysa', 'Winchester Cathedral ® ', senovinės 'Mme Plantier', Rosa alba 'Semi-plena' ir kitos - tikrai yra iš ko rinktis :)

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: 'Summer Memories'

Standartinė Rita » 03 Rgs 2012 11:50

"Lions Rose" žiedas identiškas "Summer Memories" žiedui.Skiriasi spalva labai,kai abu žiedai šalia,tai 'Lions" abrikosinė,tiesiog lygiai tokia,kaip parodyta Sibirkos kataloge.Man ši rožė,kaip jau rašiau,taip pat labai graži drasiai sodinčiau šią rožę bet kur,juk tokia pastelinė,turtinga,spalva ir rožė,gaila tik,kad ji truputį mažiau žydi,bet ir be žiedų nuostabi,lapai blizga,sveiki,nematau nei vieno jos trūkumo.
"White Meidiland" gavau dovanų,labai aš jos norėjau,ji taip pat labai graži,nepaprastai ilgai laikosi pražydę žiedai,bet ji ne tokia"turtinga",daug akinančiai baltų žiedų kekėse/žiedeliai mažesni,bet žiedų forma graži/,žiedų kekės šakos gale.Pirkta ši rožė iš "Sodo rožės".
"Crocus" rožės labai norėčiau,kai Regina parodė ir taip prigyrė,dabar apie ją svajoju,tik nežinau,kur gauti |(

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: 'Summer Memories'

Standartinė Gulbe » 03 Rgs 2012 12:04

Na, pagal Helpmefind duomenis, tai Summer turi beveik dvigubai daugiau žiedlapių, nei Lion's, tad kai pilnai išsiskleidžia, turėtų atrodyti gražiau. Kai turi daug arų, aišku, juokinga verkšlenti dėl vienos rožės. jei ne šiemet - tai kitais metais, ar dar kada nors ;) O aš savo 3,5 a negaliu nebūti išranki, deja. Turiu mažuliuką 2m skersmens ratuką, kuriame jau gyvena (taip gavosi, rauti nebesinori) 3 skirtingi spygliuočiai. Ratukas - pačioje "paradiškiausioje" vietoje, iš terasos - pagrindinis objektas. Tad Lion's žydėjimo pertauka - didelis minusas. Visai šalia matosi Louis Odier, tai abrikosinė Lion's spalva - irgi nelabai, nors šiaip šią spalvą be galo myliu, Abrahamo spalva man pati gražiausia. Tame ratuke noriu vienos veislės 3 ar 4 krūmelių neutralios spalvos nedidelių (kad neužgožtų tų mano spygliuočių), sveikų (nes visada visiems "ant akių") , daug žydinčių rožių, ir kad ir kiek ieškau - Summer man labiausiai tinka ;) :P Va, pasiteisinau jums, tik čiau jau nebe į temą, atsiprašau administratoriaus.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: 'Summer Memories'

Standartinė Regina » 03 Rgs 2012 19:14

O gal vis dėl to, kol dar nevėlu, geriau būtų tuos spygliuočius persodint ir ratuką atiduot rožėms? Spygliučiai spygliuočiams nelygu, bet ar nenutiks vėliau taip, kad juos reikės pjaut?
Mano spygliuočiai per keletą metų taip išbujojo, kad šalia augančių rožių tuoj nesimatys. Rudenį pjausiu dideles šakas, jomis uždengsiu porą rožių :)

Alinda
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 10 Geg 2013 11:47

Re: 'Summer Memories'

Standartinė Alinda » 22 Lie 2013 09:12

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Tap birželį žydėjo ši gražuolė.

Paukštukas
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: 23 Sau 2011 19:19
Miestas: Vilnius

Re: 'Summer Memories'

Standartinė Paukštukas » 22 Lie 2013 09:33

Gražu ir romantiška <3

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: 'Summer Memories'

Standartinė Rita » 24 Lie 2013 14:05

Kai pamačiau Alindos gražuolę,apstulbau, iš kur tas kreminis atspalvis žiede,pas mane pirmais metais buvo akinančiai balta ir šįmet,kai žydėjo, nemačiau jokio kremiškumo |( Išlėkiau į kiemą,nes viena šaka/1,20metro-čia atsakau į ankstesnius klausimus/vakar jau buvo besiskleidžianti,o šiandien visame grožyje-žydi pilna žiedų ir visi,kaip pas Alinda,vos kreminiai,grožis neišpasakytas,nors nežinau,kas gražiau,balta buvo taip pat nepaprastai graži |( Pasirodo,krūmas tikrai bus nemažas.

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: 'Summer Memories'

Standartinė Rūta » 24 Lie 2013 16:45

Na išties matyt, kad tai nepaprastai graži rožė... :) O ar kvepia?

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: 'Summer Memories'

Standartinė Rita » 24 Lie 2013 20:00

Labai subtiliai kvepia besiskleidžiantis žiedas,o išsiskleidęs ne :)

Alinda
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 10 Geg 2013 11:47

Re: 'Summer Memories'

Standartinė Alinda » 24 Lie 2013 20:28

Tai mano Pirmoji rožė,pirkta pernai pavasarį :) .Su Rūtos pagalba nupurkšta Canditu auga sveika ir jokios ligos jos kol kas nepuola :) . Kvepia tikrai labai švelniai.Pernai žydėjo gal ne taip gausiai,bet visai be pertrauos.Šiuo metu yra tik tys žiedai,bet nemažai pumurų.

Skelbti atsakymą

Grįžti į