Puslapis 11

'Edith Holden'

Parašytas: 24 Vas 2016 13:03
Esmiralda
Floribunda, išvesta Christopher H. Warner, 1988m
Labai išskirtinė rožė, žiedai įdomios murzinos oranžinės spalvos.
Dėl savo išskirtinumo auga atskirai nuo kitų rožių - tarp tujos ir kukmedžio. Bet žemė ten nelabai tinkama rožei, tad ji tokia menkutė, nors rašomas aukštis 75-305cm. Nuotraukose pirmos vasaros pirmas žiedelis ir antros vasaros momentas.
Jei teisingai pamenu, Virginija augina šią rožę, įdomu kaip jai sekasi ?
Paveikslėlis Paveikslėlis

Re: Edith Holden

Parašytas: 20 Kov 2016 09:07
Rudenelis
Virginija nieko nesako apie šią roželę, tikrai įdomu kaip sekasi. O pas mane toks pat "krūmas", kaip pas Esmiraldą :D . Ji viena iš mano užpraeitos žiemos skenduolių, tik džiaugiausi, kad gyva liko. Šiemet vis tiek tikiuosi, kad išgražės. O pasirodyt turim tik tiek:

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Re: Edith Holden

Parašytas: 20 Kov 2016 17:31
Virginija
Neturiu ką apie ją pasakyti- praeitą vasarą buvo vos gyva, o dabar gal ir visai neatžels.

Re: Edith Holden

Parašytas: 21 Kov 2016 07:21
Rudenelis
Kaip gaila, matyt ji nelabai iš tų, kur savo kailyje netelpa. Dar papopinsim, palauksim, nors...Sibirkos kataloge mačiau tik vieną snaigelę :? .

Re: Edith Holden

Parašytas: 21 Kov 2016 07:44
LoretaA
Nėra ji tragiškai lepi. Kadangi nesugalvojau kur ją pasodinti, pasodinau į vazoną. Augo kaip ant mielių, pasiekė apie 70 cm aukštį. Praėjęs ruduo buvo gan šiltas, išimtis jo pradžia, todėl labai ilgai vazonas stovėjo lauke. Vėliau įnešiau į tvartą, bet kai lauko temperatūra nukrito žemiau - 20 C, gelbėjau pilnai į akmenį sušalusį vazoną su rožę ir parnešiau į nešildomą trobą. Atitirpo, apšalusias šakas išgenėjau - liko nemažiau 20 - 30 cm sveikų šakų. Šiuo metu labai gražiai išsprogusi, su maždaug 4 cm ūgliais, stovi nešildomame tambūre.
Tokias nedideles rožes nelabai turiu kur sodinti, nes didžioji dauguma pas mane gerokai aukštesnės - siekiančios 1,5 m ir daugiau.

Re: Edith Holden

Parašytas: 21 Kov 2016 17:18
Rudenelis
Kaip gerai, kad parašėt, malonu, kad gerai sekasi. Jei jau tokie ūgliai, ne už kalnų ir žiedai (flower) . Šiemet tikriausiai ir iš vazono lipsit? Šiandien apžiūrėjau savo - kiek užaugo, tiek išliko, nors po apdengimu prie pat krašto. Mano dar
nenudengtos.