"William Lobb"

Tai keistos šimtalapio erškėčio (R. centifolia) ir damaskinių rožių (R. damascena) mutantinės formos, kurių stiebai ir žiedpumpuriai atrodo tarsi apsamanoję.

Moderatorius: LoretaA

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Plepalai apie rožes

Standartinė Regina » 25 Kov 2013 14:33

Aš jau atsibodau Loretai su savo prašymais (xixi), bet ir vėl prašau :)
Loreta, papasakok apie "William Lobb" :* Labiausiai man rūpi, kokio ūgio pas tave užaugo ir ar reikia ramstyt. Na ir dar - kaip žiemoja?

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Plepalai apie rožes

Standartinė LoretaA » 25 Kov 2013 15:33

Nebūčiuok - nepasakosiu (xixi) .
Reikalas tame, kad ji pas mane vargsta (auga - džiūsta) - aiškiai graužiamos šaknys, o žiemoja gerai, nes aš ją dengiu :P . Ilgas šakas, kaip ir daugybės kitų rožių, pririšu prie lanku sulenktos vielos.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Plepalai apie rožes

Standartinė Regina » 25 Kov 2013 17:05

Kaip gaila, kad nieko daugiau negali pasakyt :( Tu tas ilgas šakas pariši, o gal nebūtina parišt? Gal jos tik išlinks, bet neatsiguls? Pavyzdžiui aš įsivaizduoju, kad "Tour de Malakoff" būtinai reikia paremt, nes kitaip ji visa gulės ant žemės. Todėl aš jos vis dar neturiu :D
Nagi, prisipažinkit, kas dar auginat "William Lobb" ir papasakokit dar ką nors apie ją ;)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Plepalai apie rožes

Standartinė LoretaA » 25 Kov 2013 17:35

Mano galva jos neišlinks, o išlūž, nes jos labai ilgos - apie 2 m, kietos ir storos. Jeigu neišlūž pačios, tai vėjas jas tikrai išsuks.
Pirmame plane, jeigu labai pasistengsi pamatysi, kad auga pora "iečių", kurios neparištos švytuoja pirmyn - atgal. Tai tikrai ne ta rožė, kurią galima auginti be atramos. Gali pasirodyti, kad ji neparišta, bet taip nėra. Aš jas rišu žemai, kad negadintų vaizdo improvizuotos atramos.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: "William Lobb"

Standartinė LoretaA » 25 Kov 2013 21:27

Žiedai. Labai graži rožė :)
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: "William Lobb"

Standartinė Regina » 25 Kov 2013 22:14

Taip, žiedeliai labai gražūs, bet... Bet jei be atramos ji niekaip - tai reikės man jos atsisakyt :( Nes mano kaime vėjų tikrai netrūksta, ypač ten, kur mano įsivaizdavimu ji turėtų augt.
Tiesa, o krūmas koks? Supratau, kad jis ne tankus, kuplus, bet retai styrančiom šakom. Tai augti retoj eilėj lyg ir nelabai tinkamas :?

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: "William Lobb"

Standartinė LoretaA » 26 Kov 2013 07:31

Visur rašo, kad tai tankus krūmas, deja ne pas mane. Kiek užauga, beveik tiek ir numiršta :( .

Skelbti atsakymą

Grįžti į