Puslapis 11

'Erinnerung an Brod'

Parašytas: 29 Rgs 2010 21:40
Nijola
`Erinnerung an Brod` (Rambler grupė. Geschwind, 1886 m.) R.setigera hibridas. HMF rašoma, kad ši veislė žydi antplūdžiais, tai yra kartoja žydėjimą sezono metu. Mano nuomone ši informacija yra klaidinga, `Erinnerung an Brod` žydi tik vieną kartą sezono metu, tai birželio mėnesyje. Austrijoje Badene yra surinkta pakankamai didelė R.Geschwindo rožių kolekcija, kurie taip pat mini, kad rožė `Erinnerung an Brod` žydi tik vieną kartą.'Erinnerung an Brod` rožę auginu nuo 2007m pavasario du metus ji augo lėtai ir žydėjo labai mažai, bet praėjusią vasarą ji buvo nuostabi. Nuo žiedų gausos linko šakos. Žiedai dideli, labai pilnaviduriai, panašūs į centifolia rožų grupės žiedus. Spalva - tamsiai bordo su alyviniu atspalviu į vidurį šviesėjantys žiedlapiai. Žiedui pilnai išsiskleidus viduryje matosi graži žalia akutė. Kvepia lengvai. Tokių tamsių spalvų ir atspalvių kaip 'Erinnerung an Brod` žiedai rožes dievinu. Atvirai sakau, kai žiūriu į tokias rožes net silpna palieka.
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
2010m žiemą apšalo,- 30šalčio šiai rožei išbandymo ryba, žydėjo labai mažai tik keli žiedai.

Re: Erinnerung an Brod

Parašytas: 30 Rgs 2010 07:52
Jūratė
Nešiausi puokštę rožių į darbą, tame tarpe buvo keletas žiedų Erinnerung an Brod, viena moteris stotelėje manęs klausia "Pas jus jau jurginai žydi?? :o ", sakau, čia ne jurginai, čia - rožės! :lol: jos reakcija buvo tokia " :o čia rožės?????!!!!!! :o :o " :lol: :lol:
Erinnerung an Brod - pasodinta pernai vasarą (2009). Peržiemojo be nuostolių, šakos liko žalios iki pat galiukų (gal kokie 2 cm ir nusikirpo) Kai buvo pačiame žydėjime užsitęsė lietūs ir liaunoms šakoms sunkiai sekėsi atlaikyti žiedus pilnus vandens... Kvepia dieviškai.... :D
dabar peržiūrėjau nuotraukas ir labai nusivyliau, kad praktiškai neturiu šios rožės nuotraukų :? , taip ja visi žavėjomės, o aš padoriai net nenufotografavau :?
labai prasta nuotrauka :oops: (reik į foto kursus)Paveikslėlis
Dabar ji aukštesnė už mane, tiesiog didžiulė rožė :D Vos vos krūmo apačioj turėjo dėmėtligės pažeistų lapų, kuriuos nuskabiau.

Re: Erinnerung an Brod

Parašytas: 16 Bir 2011 08:57
Jūratė
bujoja, žydi :)
vieną (auga pusiau pavėsy) iš mano turimų dviejų labai stipriai pagenėjo degligė, liko viena 2 m ilgio šaka, kuri dabar žydi. Kita auga visai kitoj vietoj, saulėkaitoj, peržiemojo fantastiškai, degligės neprisimenu, gal kokia šaka ir nusikirpo... Dabar žydim kekėm :)
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Re: Erinnerung an Brod

Parašytas: 19 Lie 2011 20:08
LoretaA
Praeitais metais jau galvojau, kad ją praradau - visi lapai nugelto ir nukrito. Iškasiau, išrinkau karkvabalių lervas ir pasodinau giliau - gerokai giliau, gal net 20 cm skiepą užpyliau žeme :? . Vis tiek galvojau ar taip, ar taip nieko jau nebus, gal šakos įsišaknys. Kaip bebūtų keista išgyveno ir šiemet šis mažytis kupstelis žydėjo nepaprasto grožio žiedais :) , net ir balandos nepajėgė šios grožio nustelbti :D
PaveikslėlisPaveikslėlis

Re: Erinnerung an Brod

Parašytas: 20 Lie 2011 06:53
Rita
Prajuokinot,pas Koalą balandos... |( Nuostabi rožė (flower)

Re: Erinnerung an Brod

Parašytas: 20 Lie 2011 06:59
LoretaA
Tai, kad nuotraukoje ir yra balanda ir net amarais apkebusi :D Kai nuotrauką dėjau, tada tik pastebėjau. Mažas balandas paparastai išraviu, o didelių dažnai nepastebiu - jos man su rožėmis supanašėja :D

Re: Erinnerung an Brod

Parašytas: 20 Lie 2011 07:14
Rita
Na,jeigu čia balanda,tai ji tikra gražuolė ir drasiai gali būti "rožių kaimynė". :)

Re: Erinnerung an Brod

Parašytas: 22 Lie 2011 17:53
DaliaRaimonda
Iš tikro nuostabi rožė :) , nors pati jos neauginu. Bet baladą tik antrą kart peržiūrint nuotraukas- vargais negalais radau (xixi) . Prie savo "New Danw" ir aš dažnai jų nepastebiu :D Kažkaip moka užsimaskuoti (devil)

Re: 'Erinnerung an Brod'

Parašytas: 23 Sau 2014 12:10
Jūratė
Čia toji, pasodinta pusiau pavėsį
2010 birželįPaveikslėlis
2011 liepos galePaveikslėlis
2012 birželį Paveikslėlis Paveikslėlis
2012 liepą,jau po žydėjimo, žalias kalnas centrePaveikslėlis
Paveikslėlis