'Enfant de France'

Gautos XIX a. pirmojoje pusėje sukryžminus Portland, Hybrid China, Hybrid Gallica ir Bourbon rožes.

Moderatorius: LoretaA

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

'Enfant de France'

Standartinė LoretaA » 20 Kov 2013 19:39

Išvesta Clémence Lartay, Prancūzija, 1860 m.
Niekas neprašė parašyti apie šią rožę, o visai be reikalo ;) .
Nuotraukų turiu mažai, nes mano skoniui pirmą kartą ji šiek tiek per gausiai žydi - tarytum apsikloja baltai rožine antklode. Šiemet net nefotografavau, nes labai daug žiedų buvo - neišgenėjau tinkamai, per daug šakų palikau. Žiedai savo forma primena senovinių arbatinių rožių. Kam patinka Alchymist žiedų forma, turėtų patikti ir Enfant. Nors ši rožė priskirta Hybrid Perpetual grupei, lapais ir stiebais man ji primena prancūzines. Dar labai svarbus faktas - labai sveika, žydi pakartotinai. Pakartotinis žydėjimas man labai patinka: žiedai ryškiai rožiniu centru, išoriniai žiedlapiai beveik balti. Pirmasis žydėjimas būna žymiai šviesesnis, beveik baltas. Trūkumas - žiedus labai mėgsta vabalai. Krūmas stačiomis šakomis, tarytum galima būtų ir neparišinėti, bet gausybė sunkių žiedų prilenkia šakas prie žemės, ypač lietingu oru. Lietaus labai nebijo, bet kaip ir visos rožės, gražiau atrodo saulėtomis dienomis. Patogus aukštis, nei žema, nei didelė - man iki smakro. Augina daug šakų, kaip jau minėjau, pavasarį reikėtų negailėti ir smarkiai išretinti, kad nebūtų baltas, netvarkingas kalnas.
Nuotraukos trijų metų, paskutinės trys - 2012 rugsėjo.
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
kukushka
Pranešimai: 226
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 08:03
Miestas: Alytaus r.

Re: 'Enfant de France'

Standartinė kukushka » 21 Kov 2013 21:45

Wow, koks grožis! <3 <3 <3 kitų nuotraukose jis/ji taip nuostabiai neatrodė <3

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: 'Enfant de France'

Standartinė Rita » 22 Kov 2013 08:21

Na ,Loreta,jau tas Jūsų"skonis" :D Kaip gi gali būti perdaug žiedų |( |( |( ,labai jau išpaikino Jus tos Jūsų rožės,vargšiūkės,mat vėl negerai-perdaug žydi ir kaip gi įtikti :)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: 'Enfant de France'

Standartinė Regina » 22 Kov 2013 09:21

Mano prasčiokiškam skoniui žiedų niekada nebūna per daug :D :D :D , gali būti tik per mažai, tai man labai gražu (flower) (flower) (flower) <3 <3 <3
Aha, ir man lapai labai prancūziškai atrodo, jei nežydėtų pakartotinai, sakyčiau, kad galika :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į