Puslapis 11

'Baroness Rothschild'

Parašytas: 01 Spa 2012 18:55
Ignas
Tikiuosi pataikiau į teisingą forumo skyrelį su šia rože :$
Išvesta Jean Pernet (Prancūzija, 1868). Žiedai išties įspūdingi ir dideli, sunku perteikti tikrą grožį nuotraukoje :) Žydi pakartotinai nors ir negausiai, bet pas mane ji tik pirmas sezonas tai daugiau papasakosiu kai bus daugiau patirties. Krūmas užauga 120 - 185 cm aukščio ir gali išsiplėsti iki 90 cm pločio. Pas mane kompaktiškas, apie 50 cm aukščio krūmelis. Šiemet rožių profilkatiškai nepurškiau nuo grybinių ligų tai Baroness Rothschild vienu momentu buvo plika, tačiau lengvai apgenėta užsiaugino naujus lapus ir sužydėjo pakartotinai.

Paveikslėlis

Re: 'Baroness Rothschild'

Parašytas: 02 Spa 2012 06:32
Pavasaris
Pas mane ši rožė taip pat pirmi metai (pirkta Sibirkoje). Džiugino gražiais žiedais, o liūdino, kad LABAI serga. Susirgo pati pirmoji ir plika prastovėjo visą vasarą, rudenį negausiai žydėjo pakartotinai.

Re: 'Baroness Rothschild'

Parašytas: 06 Sau 2015 07:33
Gema
Sirgo ir pas mane, dėl žiedų grožio visiškai pritariu.

Re: 'Baroness Rothschild'

Parašytas: 06 Sau 2015 17:59
lelijele
Pas mane Baronesa antra vasara. Dideliu krūmu pasidžiaugt dar negaliu. Grybinėm nesirgo, nes auga labai atviroj vietoj, bet kirminai ėdė visokie. Nespėjau gaudyt. taip, kad vis tiek per vasarą buvo apiplikė. Gražiai žydėjo abu kartus. Man ji, kad ir apgraužta, vis tiek labai graži.

Re: 'Baroness Rothschild'

Parašytas: 07 Sau 2015 06:22
LoretaA
Pas mane, kaip ir pas Gemą, serga. Žiedai gražūs, bet dabar man gal jau ne tiek gražūs, lyginant, kad ir su Louise Odier, kad žinodama jos neatsparumą ligoms, pirkčiau. Taip supainiotai parašiau (stupid) , žodžiu - dabar aš jos nebesodinčiau.

Re: 'Baroness Rothschild'

Parašytas: 07 Sau 2015 08:25
Jūratė
Aš gavau jas 3 dovanų, pasodinau per atitinkamą atstumą, o po poros metų vieną persodinau gerokai arčiau likusių dviejų - krūmai siauri, apimties neturi, o dar kai nuplinka šakos iš vis nesimato. O žydi tikrai gražiai, nors per tas ligas nepasakyčiau, kad gausiai, greičiau atvirkščiai.

Re: 'Baroness Rothschild'

Parašytas: 07 Sau 2015 08:33
Regina
Neauginu šios rožės, bet man atrodo, kad dauguma HP rožių labai linkusios sirgti. Bent jau tos, kurias aš auginu, kasmet smarkiai serga. Kažkaip jau net ir dėmesio nekreipiu.