Puslapis 11

'Alice Hoffmann'

Parašytas: 29 Rgs 2010 21:47
Nijola
„Alice Hoffmann“ Hoffmann 1897m Vokietija, priklausančią China / Bengale rožių grupei. Maža kompaktiška užauganti 60cm pločio ir metro aukščio, tokius aprašus duoda informacijos šaltiniai.
Pirkau ir parsisiunčiau iš
http://www.rosenhof-schultheis.de/Suche ... fmann.html" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; .
Pasodinta rožė vazone vargo ir visai neaišku dėl kokių priežasčių nenorėjo gyventi. Nenorėjau prarasti, bet, kad ji atsigaus buvo mažai vilties. Atkirpau pora dar sveikų šakelių ir bandžiau įšaknydinti. Viena šakelė išleido šaknis ir augo. Nuotraukose matom savašaknę “Alice Hoffmann“, kuri auga vazone, žiemai įnešama į garažą ir dar apdengiama – tokiomis sąlygomis ji puikiai išsilaiko per žiemą.
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis Paveikslėlis

Re: „Alice Hoffmann“

Parašytas: 30 Rgs 2010 08:54
LoretaA
Kada perskaičiau apie šią rožę Nijolės Bloge, paieškojau daugiau šios rožės nuotraukų ir jos buvo tokios :o , kad aš jos niekada nebūčiau užsimanius :lol: O štai Nijolė užaugino tokią, kokią ir aš mielai auginčiau :)

Re: „Alice Hoffmann“

Parašytas: 30 Rgs 2010 08:58
Nijola
o kas buvo su tomis nuotraukomis?, šeip labai graži rožė, visas žiedo žydėjimo perijodas labai spalvingas, skirtingas, žiedo spalva pastoviai kinta. Man labai graužs tas žiedlapių susiraitymas ir tai, kad žiedo vidurys šviesesnis :)

Re: „Alice Hoffmann“

Parašytas: 30 Rgs 2010 09:16
LoretaA
Žiedai apdžiūvę, negeibę - na jau tikrai auginti niekaip neužsimanysi :mrgreen:

Re: „Alice Hoffmann“

Parašytas: 30 Rgs 2010 09:27
Nijola
koala rašė:Žiedai apdžiūvę, negeibę - na jau tikrai auginti niekaip neužsimanysi :mrgreen:
Manau žinau jų vieną problemą,- šiltų kraštų, kad jiems sunku auginti rožes tol, kad jos ten geibsta ir džiūna nuo per kaitrios ir džiovinančios saulės, pas mums šioms rožėms per šaltos žiemos, bet vasaros kiek pastebėjau labai patinka,žiedai būna tikrai gražūs.
Dabar ir aš nuėjau į google pažiūrėti nuotraukų :roll: :roll: :?