Charles Lawson

Manoma, kad tai kininės (R. chinensis) ir damaskinės (R. damascena semperflorens) rožių hibridas.

Moderatorius: LoretaA

Skelbti atsakymą
Elena
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 13:54

Charles Lawson

Standartinė Elena » 28 Sau 2016 13:04

Paveikslėlis Paveikslėlisbred by Lawson (Scotland, 1853).
Hybrid Bourbon, Hybrid China.
Pasodinau vienuoliktais metais, be problemų prigijo ir labai gražiai ūgtelėjo. Tryliktais buvo suaugusi į gražų didelį krūmą pilną žiedų,( pernai teko persodinti(dėl dujų trasos) šią vasarą atrodė liūdnoka, matomai prisiaugino per daug žiedpumpuriu, dėl to vyto žiedai, kurių nebesugebėjo išmaitinti dėl gerokai apkapotų šaknų persodinant. Sunku prilenkti dengimu, žiemoja gerai, šiaip puiki, augi rožė, tik kažkiek nervina žemyn svyrantys žiedai.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Charles Lawson

Standartinė Regina » 28 Sau 2016 13:40

Dar reikia pridurti, kad pakartotinai nežydi. Pas mane ji užaugo didelė, virš 2 m. Man prisilenkė labai lengvai, jei nekreipsim dėmesio į tai, kad baisiai badėsi :D Paskutinę nuotrauką įdėjau tam, kad daugmaž matytųsi ūgis - ji paskutinė kairėje.

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Charles Lawson

Standartinė LoretaA » 29 Sau 2016 06:57

Labai gražios nuotraukos ir rožė labai graži. Man ji primena Paul Ricault - ir žiedų forma panaši, ir žiūri abi žemyn, bet tas visai netrūkdo, juk rožė labai aukšta. Vienais metais buvo baisingai pasiligojusi, taip, kad neapsikentusi iškirpaus visas senas šakas. Net nežinau kodėl taip, nes daugiau tokių blogybių nepasitaikė. Prisilenkia be problemų. Galvoju, kad Jūsų, Elena, sunkiai prisilenkė, nes nukirptos šakos buvo per trumpos, o šiaip ji pati tiesiog virsta. Su šia rože šiemet eksperimentuoju, tik po žaliu tinklu žiemoja. Savaitgalį, jeigu nepamiršiu, pažiūrėsiu kaip atrodo.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Charles Lawson

Standartinė LoretaA » 01 Vas 2016 18:09

Pažiūrėjau - labai gražiai atrodo, bet žiema tik įpusėjo, o dabartiniai orai visai nedžiugina.

Skelbti atsakymą

Grįžti į